Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte sofralara bolluk ve bereket getiren banka kampanyaları da başladı. 2022 Ramazan ayı başından beri bankaların düzenledikleri harcadıkça kazandıran kampanyalarıyla yüzlerce TL hediye kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz. TEB’in Ramazan’a özel harcadıkça kazandıran kampanyası da bu mübarek ayda tam 150 TL değerinde Bonus kazanma fırsatı getiriyor. İşte TEB Ramazan kampanyasının ayrıntıları!

TEB Ramazan Alışverişlerine 150 TL Hediye

Her Ramazan ayında olduğu gibi Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) bu Ramazan ayında da müşterilerine harcadıkça kazandıran kampanya sunuyor. 2022 Ramazan ayı boyunca TEB kartları ile yapılacak market ve gıda sektörü alışverişlerine tam 150 TL değerinde Bonus hediye ediyor. Kampanya kapsamında 150 TL değerinde Bonus kazanmak isteyenler, belirlenen sektörlerdeki belirlenen tutarlarda alışveriş işlemlerini TEB banka veya TEB kredi kartı ile yapmaları gerekiyor.

TEB’in 01.04.2022 ile 01.05.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyası kapsamında market, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde yapılacak her 200 TL ve üzeri ikinci harcama için 30 TL değerinde Bonus hediyesi kazanılabiliyor.

Kampanya kapsamında şartları sağlayarak 150 TL Bonus kazanabilmek için alışveriş öncesinde kampanya katılmak gerekiyor. Kampanyaya katılmak için CEPTETEB mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” sayfasındaki ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” seçeneğine tıklayabilir veya “RAMAZAN” yazıp “4616” numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Toplamda 150 TL Değerinde Bonus

TEB’in Ramazan ayı kampanyası kapsamında 150 TL değerinde Bonus hediyesi kazanmak için market, manav, şarküteri ve kasap sektörlerinde 200 TL ve üzeri yapacağınız ikinci, dördüncü, altıncı, sekizinci ve onuncu alışverişinize 30’ar TL tutarında Bonus hediyesi kazanabiliyor. Böylelikle kampanyadan 10 farklı 200 TL ve üzeri alışverişin 5’inde Bonus hediyesi alarak, toplamda 150 TL değerinde Bonus hediyesinin sahibi olunabiliyor.

Kampanya kapsamında kazanılan Bonus bakiyeleri işlem gerçekleştirilen TEB banka veya kredi kartına 06.05.2022 tarihine kadar yüklenir. Karta yüklenen Bonus bakiyesinin son kullanım tarihi ise 06.06.2022 olarak belirlenmiştir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Ramazan kampanyasından gelen bu Bonus bakiyeleri otomatik olarak silinecektir.

TEB Bonus bakiyeleri, tüm anlaşmalı Bonus üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde alt işlem limiti koşulu olmaksızın kullanılabilmektedir.