Türk Ekonomi Bankası ya da Teb’ in, dijital bankacılı kanalı olan CEPTETEB, dijital bankacılığın sağladığı tüm avantajları müşterilerine sunuyor. Ayrıca hazırlanan çeşitli kampanyalar aracılığıyla, çok çeşitli avantajlarda kullanıcılara sunuluyor. Örneğin yeni hazırlanmış olan kampanya da, görüntülü görüşme yaparak, birkaç dakika içerisinde CEPTETEB müşterisi olabiliyor ve harcamalarınızın % 5’ ini iade olarak geri alabiliyorsunuz.

CEPTETEB dijital bankacılık sisteminde, şubeler yerine doğrudan online şubeler aracılığıyla bankacılık hizmetleri alıyorsunuz. Dolayısıyla CEPTETEB banka kartı, bu sistemde her müşterinin sahip olduğu bir kart. TEB kredi kartı sisteminde BONUS üyesi olarak hizmet veriyor. Dolayısıyla CEPTETEB banka kartı da bir bonus üyesi olarak çok çeşitli avantajları da beraberinde sunuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

CEPTETEB Yeni Müşteri Ol, 300 TL İade Kazan Kampanyası

Artık online olarak yapılan CEPTETEB başvuruları yeni bir görünüm kazanmış durumda. Önceden yapılan başvuru sonrasında, müşteri temsilcisinin ziyareti bekleniyor ve gerekli işlemler bu ziyarette gerçekleşiyordu. Ancak artık sadece CEPTETEB mobil uygulamasını cep telefonuna indiren herkes, sadece birkaç dakika içerisinde CEPTETEB müşterisi olabiliyor.

Müşteri olabilmek için öncelikle NFC uyumlu bir cihaza, mobil uygulamanın indirilmesi gerekiyor. Ardından “müşteri olmak istiyorum” seçeneği işaretlenerek, yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Tüm işlemler yapacağınız son bir görüntülü görüşmeyle sonlanıyor. Görüşme sonrasında hesabınızı hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu şekilde görüntülü görüşme yöntemi kullanarak, yeni müşteri olan her CEPTETEB üyesi, banka kartından ay boyunca yaptığı 500 liralık alışverişin 5%’ ini iade olarak alabiliyor. Her ay en fazla 50 TL iade alabiliyorsunuz. 6 Ay boyunca her ay 50 TL iade alarak, toplamda 300 TL iade almaya hak kazanıyorsunuz. Zaten yapmakta olduğunuz alışverişleri bu karta yönlendirerek, alışverişlerinizi otomatik olarak %5 daha ekonomik yapma şansını kaçırmayın.

Kampanyaya Kimler Katılabiliyor?

CEPTETEB müşterisi olmayan herkes, görüntülü görüşme yöntemini kullanarak yeni müşteri olduğunda, banka kartları kendilerine ulaştıktan itibaren kampanyadan faydalanabiliyor. Bununla birlikte 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamıyor. Bu kampanya haricinde de CEPTETEB’ in birçok avantaj taşıyan hizmetlerinden faydalanmaya başlayabiliyorsunuz. Şubesiz bankacılık konusunda iddialı hizmetler sunan CEPTETEB, sürekli yeni kampanyaları kullanıcılarına sunuyor.