Tüketiciyi kendisine çekmeyi hedefleyen tüm bankalar özel çekilişleri, indirimleri ve avantajlı ürünleri içeren kampanyalar düzenliyor. TEB müşterileri, bankanın çekiliş kampanyasına ücretsiz bir şekilde kayıt olarak tam 15.000 TL değerinde hediye kazanma şansını yakalıyor. TEB 15.000 TL’ye varan Hepsiburada hediye çekilişine tüm TEB müşterileri katılım sağlayabiliyor.

TEB 15.000 TL Hepsiburada Hediye Çeki Çekilişi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından düzenlenen çekiliş ile TEB müşterileri 15.000 TL’lik Hepsiburada hediye çeki kazanma şansını yakalıyor. TEB ile Hepsiburada arasında yapılan protokol kapsamında CEPTETEB müşterileri, sadece mobil uygulamaya giriş yapıp, gerçekleştireceği her bankacılık işleminde yeni bir çekiliş hakkı kazanma şansını yakalıyor. Çekiliş kampanyası kapsamında TEB müşterileri sadece 15.000 TL hediye çekiyle sınırlı kalmayan binlerce TL’lik hediyelerden birisini de kazanma şansını yakalıyor.

TEB bahar çekilişi 31.01.2022 ile 3.04.2022 tarihleri arasında devam edecek. Bu tarih aralığında çekiş koşullarını karşılayarak çekiliş hakkı kazanan TEB müşterilerinden 1 kişiye 15.000 TL, 10 kişiye 5.000 TL, 30 kişiye 2.500 TL ve 60 kişiye 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanma şansı sunuluyor. Çekiliş kampanyasıyla sunulan 101 farklı hediye çekinden birisini kazanabilmek için tek yapılması gereken ise CEPTETEB Mobil bankacılık uygulamasına giriş yapmaktır.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

TEB Hepsiburada Hediye Çeki Kampanya Katılım Hakkı

TEB müşterileri çekilişe katılabilmek için sadece CETEPTEB Mobil bankacılık uygulamasına giriş yapıyor. Giriş yapan kullanıcılar ayrıca ilk belirli bankacılık işlemi için 1 çekiliş hakkı daha kazanma şansını yakalıyor. Kazanma şansını arttırmak isteyenler kampanya dönemi boyunca ilk girişe bir çekiliş hakkı daha kazanma şansını yakalıyor. Her hafta belirlenen bankacılık işlemlerinin ilkine de 1 çekiliş hakkı kazanılabiliyor. Her bir TEB müşterisi çekiliş kampanyası dönemi boyunca koşulları sağladığı takdirde en fazla 18 adet çekiliş hakkı kazanabilme şansını yakalıyor.

Kampanya döneminde ek çekiliş hakkı kazandıran ve her haftanın ilk işleminin kapsamda olduğu belirlenen bankacılık işlemleri döviz alım-satım, EFT, havale, FAST, fatura ödeme, kredi kartı ve kredi başvurusu ve onayı şeklindedir. Bu bankacılık işlemleri ile TEB’in Hepsiburada hediye çeki çekilişi kampanyasında kazanma şansını arttırmak mümkündür.