TEB ihtiyaç kredisi, eğitimden sağlığa, mobilya alımından evliliğe, tatilden tadilata birçok ihtiyacınızda yanınızda. Bir anda ortaya çıkan beklenmeyen ihtiyaçlar hepimizi zor duruma düşürebilir. Böylesi durumlarda ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine TEB’in kredi olanaklarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun esnek ödeme koşulları ve 36 aya varan vadeler sayesinde hayallerinizi ertelemeden tüm ihtiyaçlarınızı rahatça gidermek için TEB mobil ya da internet şubelerinden hızlıca başvurabilirsiniz. 

TEB İhtiyaç Kredisi Koşulları

teb1-2

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İhtiyaçlarınız beklenmedik bir şekilde bir anda arttığında ve mali olanaklarınız bunları karşılamaya yetmediğinde TEB’in avantajlı kredi olanaklarını rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Eğitim, sağlık, tatil, evlilik, balayı, mobilya alımı ya da başka birçok nedenden kaynaklı karşınıza çıkan ihtiyaçlar bir anda bütçenizi ve mali dengenizi sarsabilir. Bu tarz durumlarda esnek geri ödeme olanakları ile uygun faiz oranlı TEB kredilerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için bankanın 7/24 başvuru kanallarını değerlendirebilir, şubeye dahi gitmeden kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. TEB internet ya da mobil şubeleri sayesinde evinizin konforunda saniyeler içerisinde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Faiz Oranı ve Geri Ödeme Olanakları

teb 2-5

TEB’in tüm ihtiyaçlarınız için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,59. Kredi geri ödeme süresi ise maksimum 36 aydır. Ancak eğer dilerseniz kredinizi çektikten 3 ay sonra geri ödemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca TEB ihtiyaç kredinizi; eğitim, sağlık, evlilik, balayı, tatil, seyahat gibi çok çeşitli bireysel ihtiyaçlarınız için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta TEB dijital olanakları sayesinde tüm ihtiyaçlarınız için gerekli olan nakdi dakikalar içerisinde alabilirsiniz. TEB krediniz için belirlenecek olan vadeler ise yasal olarak şu şekilde belirlenir:

  • 50.000 TL'ye kadar kredilerinizde 36 ay,
  • 50.000 TL üzeri kredilerinizde 24 ay
  • Cep telefonu alımlarında 3.500 TL'ye kadar 12 ay, 3.500 TL üzerinde 3 ay,
  • Tablet alımlarında 6 ay,
  • Bilgisayar alımlarında 12 ay ile sınırlıdır.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvuru Seçenekleri

teb 3-4

Çeşitli ihtiyaçlarınız için başvuracağınız TEB ihtiyaç kredinizin başvurusu için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • TEB internet şubesinden bulunduğunuz her yerden başvurabilirsiniz.
  • Size en yakın TEB şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması ya da CEPTETEB İnternet Şubesi ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • TEB Telefon Şubesi olan 0850 200 0666 numaralı hattı arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.