Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

TEB, Ramazan’a özel kampanyalarıyla tüm müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. TEB müşterileri, 2022 Ramazan ayı boyunca birbirinden önemli avantajlardan faydalanabiliyor. Ramazan ayı boyunca oluşan tüm acil harcamalar ve nakit ihtiyaçları için uygun faizli kredi fırsatı TEB’ te bulunuyor. TEB Ramazan kredi ile her alandaki ihtiyaçlarınızı 36 aya varan ve uygun faizli krediyle karşılayabilirsiniz.

TEB Ramazan’a Özel %1.85 Faizli İhtiyaç Kredisi

Bolluk ve bereket ayı Ramazan boyunca artan masraf ve giderleri karşılamak için nakde ihtiyacı olanlar, bankalardan kredi kullanıyor. Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) ise bu Ramazan’da acil masraflar için kullanılacak ihtiyaç kredisinde çok düşük faiz fırsatlarından yararlanmayı sağlıyor. TEB’in Ramazan ayına özel ihtiyaç kredisinde herkes için sadece %1.85’ten başlayan kredi faiz oranları sunuluyor. Böylelikle ister TEB’li olun, ister TEB’li olmayın fark etmeksizin %1.85’ten başlayan faiz oralarından ve yanı sıra tam 36 aya varan vade fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TEB %1.85 Faizli Ramazan Kredisi Koşulları

TEB tarafından Ramazan’a özel sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasında tam 36 aya varan vade fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Üstelik sadece %1.85 kredi faiz oranının uygulandığı Ramazan ihtiyaç kredisinde tam 3 aya varan da erteleme imkanı bulunuyor. Böylelikle 2022’de yüksek enflasyon, zamlar ve artan piyasa fiyatları nedeniyle ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Bu Ramazan’da ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine TEB Ramazan kredisi ile ödemelerinizi erteleyebiliyorsunuz.  Böylelikle 3 ay ertelemeli dönemde dahil olacak şekilde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinden sadece %1.85’dan başlayan faiz oranlarıyla yararlanabilirsiniz.

2022 Ramazan ayında karşılaştığınız masraflarınız için Ramazan kredisini kullanabilirsiniz. TEB Ramazan kredisinde yapacağınız 10.000 TL limitli kullanımınızda 24 ay vade seçebilirsiniz. 24 ay vade seçiminiz halinde ise sadece %1.85 kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle 52.50 TL tutarında kredi tahsis ücreti ile aylık taksit tutarlarınız sadece 541.98 TL oluyor.

TEB Ramazan kredisi başvurusu yaptığınızda mevcut kredi notunuz ve gelir durumunuz üzerinden değerlendirme yapılır. Kredi notunuzun düşük seviyede olması durumunda ise uygulanan kredi faiz oranı daha yüksek olabiliyor. Ancak TEB tarafından uygulanan %1.85’ten başlayan faiz oranı fırsatı, tüm koşullarda çok avantajlı bir kredi kullanım imkanı getiriyor.