O Şehirde Yaşayan Vatandaşlara Kötü Haber: Su Faturalarına Tam %70 Zam Geldiği Açıklandı! O Şehirde Yaşayan Vatandaşlara Kötü Haber: Su Faturalarına Tam %70 Zam Geldiği Açıklandı!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyalarla bu özel güne yönelik yapacağınız harcamalarınızda kazançlı çıkın. Bankaların kadınlar gününe özel düzenlediği kampanyalarla belirli sektörlerde yapacağınız harcamalarınıza 50 TL değerinde Bonus kazanabilirsiniz. TEB kadınlar gününe özel 50 TL hediye Bonus kampanyasından yararlanarak, bu özel günde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

TEB Kadınlar Gününe Özel 50 TL Bonus Hediyesi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), tüm müşterilerine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle yapacakları belirli sektörlerdeki harcamaları için 50 TL Bonus hediye ediyor. TEB kadınlar günü kampanyası kapsamında belirlenen sektörlerde 400 TL ve üzeri alışverişinize toplam 50 TL değerinde Bonus kazanabilirsiniz.

TEB kredi kartı sahipleri, 1.03.2022 ile 08.03.2022 tarihleri arasında yapacağı 400 TL ve üzeri harcamalarına toplamda 50 TL’ye varan Bonus kazanabilme şansını yakalıyor. Kadınlar günü kampanyası kapsamında TEB kredi kartı müşterileri, aksesuar, giyim, optik, saat ve kozmetik sektöründe yapacakları tek seferde toplam 400 TL ve üzeri her alışverişine 10 TL Bonus kazanabiliyor. Her TEB kredi kartı müşterisi kampanyaya en fazla 3 defa katılabiliyor. Böylelikle her TEB kredi kartı kullanıcısı 8 Mart’a kadar belirlenen sektörlerde yapacağınız 5 farklı 400 TL ve üzeri ilk alışverişine 10 TL, ikinci alışverişine 25 TL ve üçüncü alışverişine 50 TL olacak şekilde toplamda 85 TL hediye Bonus kazanabiliyor.

TEB Kadınlar Günü Kampanyasına Katılım

TEB tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel düzenlenen hediye Bonus kampanyasından faydalanmak için harcama öncesinde kampanyaya katılım sağlanmalıdır. TEB kredi kartı kullanıcıları kampanyaya katılmak için CEPTETEB Mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” kısmındaki “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası” için “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamalıdır. Böylelikle kampanyaya katılım sağlanabilir. Ayrıca kampanyaya katılmak için “SEKIZ” yazarak, “4616” numarasına SMS göndererek de kampanyaya katılım sağlayabiliyor.

Kampanya koşulları sağlandığında otomatik olarak hak edilen TEB hediye Bonus tutarı, TEB kredi kartına yüklenir. Kampanya sonuna kadar kazanılan TEB Bonus bakiyesi, tüm anlaşmalı TEB üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde alt limit koşulsuz kullanılabilmektedir.