Bankaların çeşitli ihtiyaçları için müşterilerine vermiş olduğu bireysel ihtiyaç kredileri ile siz de ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz.

İhtiyaçlarımız arttığında özellikle de beklenmedik ihtiyaçlar bir anda ortaya çıkıverdiğinde genellikle birçoğumuzun yardımına bankaların ihtiyaç kredileri yetişir. İşte bu gibi durumlarda tatilden tadilata, eşya alımından evliliğe, sağlıktan eğitime birçok konuda kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri ve kampanyaları hakkında detaylar.

Uygun Faiz Oranları ve Ödeme Koşulları Sunan Kampanyalar 

kredi-6     

İhtiyaçlar çoğaldığında ve finansal durumunuz bunları karşılamaya yeterli olmadığında kullanabileceğiniz olanaklardan birisi de bankaların bireysel ihtiyaç kredileridir. Fakat birçok bankanın farklı faiz oranları ve koşulları sunduğu kampanyalardan en uygun olan kampanyayı bulmak ve tercih etmek de en doğal hakkınız. Çünkü bankalar yeni müşteriler kazanmak için zaman zaman uygun faizli ve uygun geri ödeme olanakları ile arklı kredi kampanyaları düzenler. Bu kampanyalardan faydalanarak ihtiyacınız olan krediyi siz de en uygun faiz ve geri ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. İşte bu bankalardan bazıları…

TEB İhtiyaç Kredisi

teb-9

Türkiye Ekonomi Bankası eğitimden sağlığa birçok amaç için kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredisini %1,59 gibi oldukça uygun bir faiz oranı ile müşterilerine sunuyor. 36 ay vade ile geri ödemesini gerçekleştirebileceğiniz kredi bu dönemin en avantajlı faiz oranını oluşturmakta. Bankadan 1.000 TL ile 100 Bin TL arasında kredi çekebilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

şekerbank-2

Çeşitli ihtiyaçlar için müşterilerinin ihtiyaçları konusunda destek olan bankalardan birisi de Şekerbank. Bankanın maksimum 36 aya kadar geri ödeme olanağı sunduğu ihtiyaç kredisinin faiz oranı ise %2,25.

Denizbank

denizbank-14

Avantajlı ihtiyaç kredisi denilince yine akla gelen bankalardan birisi de Denizbank. Bankanın tatilden tadilata, evlilikten eşya alımına ya da eğitimden sağlığa pek çok amaç için sunmuş olduğu bireysel ihtiyaç kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,89.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Başvuru Sonrası Gerekli Belgeler

Her üç bankada da kredi başvurunuz onaylandıktan sonra talep edilecek belgeler hemen hemen aynıdır. Genel olarak istenen belgeler ise şu şekildedir:

  • Başvuru formu
  • Nüfus Cüzdanı veya noter tasdikli suret
  • İkametgah belgesi veya sabit bir telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu faturalarından herhangi birisi
  • Gelir Belgesi (Serbest Meslek Sahipleri ya da Ticaret Erbabı: Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Oda kayıt belgesi - Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı - Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı - Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı - Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.)