Yaşanan ekonomik darboğaz sırasında çalışan ve esnafların en büyük sorunu nakit sıkıntısı oluyor. Bankalar bu kapsamda, büyük bir kesimin nakit sıkıntısını çözebilmek amacıyla çeşitli kampanyalar hazırlıyorlar. Düşük faiz ve ertelenen ödeme tarihleri gibi seçenekleri bulunan finans destekleri bu ürünlerin en çok ilgi çekenleri. Sizler için Ertelemeli kredi ürünü sunan bankaları inceledik.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

TEB sürekli büyümeye devam eden bir banka ve buna paralel sürekli çeşitli kesimler için özel kampanyalar hazırlıyor. İhtiyaç kredisi kapsamında hazırlanan en son kampanya da 36 ay vade seçeneğiyle, şubeye bile gitmeden kredi finansman desteği alabilmek mümkün.  100.000 TL üst sınırla çekilebilen kredi için %1,91’den başlayan faiz oranları uygulanıyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Banka müşterileri CEPTETEB uygulaması aracılığıyla veya internet şubesinden başvurabilirken, müşteri olmayanlarda CEPTETEB uygulamasını indirerek “Hemen Başvur” butonu aracılığıyla başvurabiliyor. Başvurular birkaç dakika içerisinde sonuçlandırılarak, krediniz onaylanıyor. Yasa gereği 50.000 TL’ye kadar olan krediler en fazla 36 ay vade seçeneğiyle sunulabiliyor. 50.000 TL ve üzeri kredilerse en fazla 24 ay vade seçeneğine sahip. 3 ay ertelemeli krediler, en fazla 36 ay vadeyle sunuluyor ve 33 eşit taksitle geri ödemesi yapılıyor.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi adı altında sunduğu kredi finansmanı ürününde, herkesin süratle ulaşabileceği başka bir yöntem geliştirmiş durumda. SMS aracılığıyla istediğiniz her zaman ve istediğiniz yerden başvurabildiğiniz kredi, dakikalar içerisinde onaylanıyor. Dolayısıyla banka müşterisi olup olmamanız fark etmiyor. Yasal mevzuat gereği 50.000 TL’ye kadar olan krediler 36 ay vadeye kadar uzatılabiliyor. 50.000 TL ve üzeri olan krediler en fazla 24 ay vadeye uzatılabiliyor. %1,55’den başlayan faiz oranları, başvuru sahibinin özelliklerine göre değişebiliyor. Çekilen kredinin ödemeleri 3 ay ertelenebildiği gibi, eşit taksitli ödeme, artan ya da azalan taksitli ödeme, 3 aylık eşit taksitli ödeme, balon taksitli ödeme gibi çeşitli alternatiflere de sahip.

Şekerbank 3 Ay Ötelemeli Dijital Kredi

Şekerbank tarafından hazırlanmış bu kampanyadan, KOBİ’ler ve çiftçiler faydalanabiliyor. 36 ay vade seçeneğine sahip kredi finansman desteğine, internet şubesi ya da Mobil şube aracılığıyla başvuru yapabiliyorsunuz. Elbette tüm Şekerbank şubeleri de başvuru yapabilmek için diğer bir alternatif. Kredi başvuruları son derece süratli bir şekilde yanıtlanıyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kullanılan tüm krediler talep halinde 3 ay ötelenmiş geri ödeme takvimiyle sunuluyor. Buna karşın 3 ay ertelenmeyle birlikte, kredinin en uzun vadesi 36 ay olabiliyor. Dolayısıyla 33 ay eşit taksitli ödeme yapılması gerekiyor.