Ev sahibi olmak isteyenler bu yazıyı mutlaka okumalı! En uygun konut kredileri TEB ve Akbank'tan geliyor.

Pandemi süreci bizlere bir ev sahibi olmanın ne denli önemli olduğunu bir kere daha hatırlattı. Bu süreçte birçok vatandaş iş ve gelir kaybına uğradı. Bir evi olanlar en azından kredi ödeme derdinden kurtulurken, kirada oturanlar diğerlerine göre çok daha fazla zorlandı. Bu durumu yaşayanlar ya da yaşandığına şahit olanlar, bir ev almak için kolları sıvadı. Bankalara iletilen konut kredisi talebi artınca, bankalar arası rekabet kızıştı. TEB ve Akbank en avantajlı konut kredilerini sunarak bu rekabetin içerisinden sıyrıldı!

Akbank Konut Kredisi

akbank-6

Akbank, ev sahibi olmak isteyenler için son derece avantajlı bir konut kredisi sunuyor.  %1,37 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle Akbank konut kredisi, ev almak isteyenlere ilaç gibi geliyor. Bu koşullarda Akbank'tan kullanacağınız 100 bin TL konut kredisinin aylık taksit tutarı 1.702,65 TL oluyor. Bu tutar için 500 TL kredi tahsis ücreti ve 1.070 TL ekspertiz ücreti talep ediliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank'ın sunduğu kredi avatajı %1,37 faiz oranı ve 120 ay vade ile sınırlı kalmıyor. Akbank buna ek olarak dönemsel ödemeli,  ara ödemeli, artan ödemeli ve balon ödemeli şeklinde geri ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sayede herkes kendine uygun ödeme seçeneklerinden faydalanarak hayalini kurduğu eve kavuşuyor.

TEB Konut Kredisi

teb-1

Türk Ekonomi Bankası da ev almak isteyenlere en büyük desteği veren bankalar arasında yer alıyor. TEB, % 1,41 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle oldukça avantajlı bir konut kredisi sunuyor. Bu şartlarda TEB'den kullanacağınız konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 207.949,23 TL, ayık taksitleri ise 1.732,91 TL oluyor.

TEB, düşük faiz ve uzun vade avantajına ek olarak dönemsel ödeme, molalı ödeme, artan taksitler veya azalan taksitler halinde ödeme ya da anapara erteleme imkanı sunuyor. Bu sayede TEB'de her bütçeye ve her kazanca uyan bir kredi seçeneği bulunuyor.  Düşük faiz ve uzun vade avantajları, her keseye uyan ödeme seçenekleriyle birleşince, ev almak hayal olmaktan çıkıyor. Herkes kira ödemek yerine kredi ödeyerek kendi evinde oturuyor!