O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Mutfaktan, eğitime kadar hayatın her alanındaki acil ihtiyaçları için toplu nakit desteği 3 ay ertelemeyle Akbank ve TEB’te! Akbank ve TEB, 2022 yılında yüksek enflasyonla mücadele edilirken, artan masraflarını karşılamakta zorlananlara, rahat nefes aldırıyor. Tüm masrafları için şimdi kullanacağı krediyi 3 ay sonra ödeme imkanı sunuyor. İşte Akbank ve TEB’in uygun faizli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyalarının koşulları!

Akbank’tan 3 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank, tüm masraflarınız için ihtiyaç duyduğunuz toplu nakdi, ilk ödemesi 3 ay sonra başlayacak şekilde sunuyor. Kredinizin ilk taksit ödemesine 3 ay sonra başlayabileceğiniz yeni Akbank ihtiyaç kredisinde çok uygun faiz oranları ve avantajlı ödeme koşullarından da yararlanabiliyorsunuz.

Akbank 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisine başvuru için şubeye gitme şartı da bulunmuyor. 7 gün 24 saat başvuru yapabileceğiniz ve anında onay alabileceğiniz Akbank Mobil, Akbank resmi web sitesi ve Akbank İnternet Bankacılığı kanallarından başvuru yapabilirsiniz. Dakikalar içerisinde onaylanan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisiyle, ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. 3 ay erteleme dönemi de dahil olmak üzere 50.000 TL’ye kadar limitte 36 ay, 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki limitte 24 ay ve 100.001 TL ve üzerindeki limitte ise 12 ay vade seçebiliyorsunuz.

Akbank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde 40.000 TL limit için 36 aya varan vade seçebilirsiniz. 36 ay vadede %2.15 faiz oranından yararlanarak, ayda sadece 1.747.73 TL taksit ödemesi yaparsınız.

TEB’den 3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 2022 yılında acil ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine ödemelerini ertelemenize yardımcı oluyor. 36 aya varan vade imkanı ve gelir durumunuza göre düzenlenen faiz oranları ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 3 aylık kredi taksiti ertelemenizin faizi ilk taksit ödemenize yansıtılır. İlk taksit ödemeniz krediyi kullandığınız tarihten itibaren 90 gün sonra başlar. Böylelikle acil ihtiyaçlarınız için kullandığınız kredinin ödemesine hemen ay sonunda başlamanın getireceği mali yükten de kurtulabilirsiniz. TEB şubelerinin yanı sıra, CEPTETEB Mobil, CEPTETEB İnternet Şubesi ve ATM gibi kanallardan TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.