Ev sahibi olmak isteyenler o iki bankaya koşuyor ve oldukça kısa bir sürede hayalindeki eve kavuşuyor.

Ev alabilmek, günümüzde herkesin hayali. Herkes başını sokabileceği ve kendisine ait bir evi olsun isterken, piyasadaki konut fiyatları ne yazık ki bu duruma pek de imkan vermiyorlar. Hızlı fiyat artışları, her geçen gün kira ödeyenlerin boynunu biraz daha büküyor ve vatandaşlar kendilerine uygun bir konut kredisi verecek banka arayışına giriyorlar. Eğer siz de bu dönemde böyle bir konut kredisi arayışındaysanız ve uygun fırsatlar sunan bir kredi bulmak istiyorsanız Akbank ve TEB bankalarının sunmuş oldukları konut kredileri tam da size göre. Faiz oranlarını neredeyse sıfıra düşüren bu iki bankanın konut kredisi fırsatlarını duyduğunuzda hayalinizdeki evi satın almak için hemen harekete geçeceğinize eminiz. İşte o krediler hakkındaki tüm detaylar!

Akbank Yüzleri Güldürmeyi Başardı!

akbank-10

Bu zamana kadar müşterilerine pek çok kredi fırsatı sunan Akbank, yine oldukça avantajlı bir kredi ile karşımıza çıktı. Ev almak isteyen müşterilerine 200 bin TL'ye varan bir kredi sunarak ilaç gibi gelen Akbank, yüksek faiz oranlarını ortadan kaldırdı. Müşterilerine %1,39 gibi oldukça düşük bir faiz oranı sunan Akbank, bu faiz oranıyla piyasanın en düşük faiz oranlarından birini sunmuş oldu ve müşterilerinin yüzünü güldürdü. Bu faiz oranının yanında tam 120 aya varan vade imkanı da veren Akbank, şimdiden oldukça büyük bir ilgi ile karşılaştı. Eğer siz de bu epey iyi fırsatlar sunan konut kredisine başvuru yapmak isterseniz hemen şimdi Akbank Mobil uygulamasından konut kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB'den de Güzel Haber Geldi!

TEB ATM-1

TEB de Akbank gibi müşterilerine oldukça avantajlı bir konut kredisi sunan bankalardan oldu. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların sesini duyan TEB, tamı tamına 100 bin TL sunduğu bir konut kredisi tasarladı. Bu kredisinde yüksek faiz oranlarını yok eden TEB, %1,58'lik faiz oranıyla herkesi sevindirmeyi başardı. Bu faiz oranının yanında 60 aya varan vade imkanı da sunan TEB, kendi evini satın almak isteyen müşterilerine ilaç gibi bir kredi fırsatı sundu. 

TEB'in bu konut kredisi fırsatından yararlanmak için hemen şimdi size en yakın olan TEB şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Cep Telefonlarına 30.000 TL Ödemeye Son! Gümrüğe Takılan Sıfır Samsung ve iPhone'lar Sadece 3000 TL'ye Satışta Cep Telefonlarına 30.000 TL Ödemeye Son! Gümrüğe Takılan Sıfır Samsung ve iPhone'lar Sadece 3000 TL'ye Satışta