Bankaların müşterilerine tanımış oldukları nakit avanslar, birçok kişinin günlük nakit sıkışıklığını en hızlı çözen araçlardır. TEB ve Garanti BBVA’nın nakit avans olanakları için merak ettikleriniz..

Günlük nakit sıkışıklığı yaşadığınız zamanlarda bankanız ATM’lerinden istediğiniz saatte istediğiniz miktarda nakit avans çekebilir ve günün hangi saati olursa olsun nakit sıkışıklığınızı çözebilirsiniz. Üstelik TEB ve Garanti BBVA ATM’lerinden gecenin 3’ünde bile çekebileceğiniz bu nakit avans olanağı için ne bir başvuru ne de evrak ya da belge gerekir. Yalnızca size en yakın TEB ya da Garanti BBVA ATM’sine gitmeniz ve ihtiyacınız olan nakdinizi çekmeniz yeterli. İşte günlük ve acil ortaya çıkan nakit darboğazınızı atlatabilmeniz için çekebileceğiniz nakit avans olanağına ilişkin merak ettiğiniz detaylar!

Nakit Avans Nedir, Ne Değildir?

NAKİT

TEB ve Garanti BBVA ATM’lerinden çekebileceğiniz nakit avans olanağına ilişkin detaylara girmeden önce nakit avansın ne anlama geldiğini inceleyelim. Öncelikle TEB ve Garanti BBVA’nın sunmuş olduğu nakit avans, kredi ve kredi kartı olanaklarının bir karmasını oluşturuyor diyebiliriz. Birçok kişi tarafından kimi zaman krediye kimi zamanda kredi kartına benzetilen nakit avans aslında gerçekten de her iki finansal aracın tam ortasında yer alıyor denilebilir. Herhangi bir bankadan çekmiş olduğunuz kredi ya da sahip olduğunuz kredi kartları gibi nakit avanslar da ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olan bir nakit olanaktır. Ancak bilindiği gibi bankaların kredilerinden yararlanabilmek için öncelikle kredi talep ettiğiniz bankaya başvuruda bulunmanız, onaylandığı takdirde de bankanın istediği evrakları şubeye ulaştırmanız gerekir. Ancak nakit avans için ne bir başvuru yapmanıza ne de evrak toplamanıza gerek yoktur. Aynı şekilde kredi kartları için de belirli bir limite kadar harcama olanağı bulunur. Fakat hesap kesim tarihinde yapmış olduğunuz harcamaların geri ödemesini yapmanın gerekir. Oysaki çekmiş olduğunuz nakit avansınızı dilerseniz taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

TEB Nakit Avans

NAKİT AVANS 1

TEb nakit avans olanaklarından yararlanmak ve ihtiyacınız olan nakdi çekebilmeniz için öncelikle bir TEB kredi kartına sahip olmanız gerekir. TEB kredi kartınız ile nakit avans çekebilmeniz içinse şu kanalları kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!
  • Ceptepara ( NAKIT yazıp boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini 4616’ya SMS olarak gönderebilirsiniz. )
  • CEPTETEB Mobil Uygulaması
  • CEPTETEB Internet Şubesi
  • TEB ATM’leri
  • TEB Şubeleri
  • 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi kanalıyla kolaylıkla TEB nakit avansınızı alabilirsiniz. Nakit Avans işlemleriniz için banka %1,98 oranında faiz işletir.

Garanti BBVA Nakit Avans

GARANTİ-3

Garanti Bankası’na ait kartınız üzerinden çekebileceğiniz nakit avans içinse; Garanti BBVA ATM’leri, Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş, Müşteri İletişim Merkezi olan 444 0 333, İnternedt bankacılığı ve diğer banka ATM’lerini kullanabilirsiniz. Çekeceğiniz nakit avans için Garanti BBVA’nın uygulayacağı faiz oranı aylık faiz oranı %1,98'dir.