Hepimiz zaman zaman acil bir şekilde paraya ihtiyaç duyabiliyoruz. Böyle zamanlarda ya eş dosta gidiyoruz ya da bankaların bize sundukları fırsatları değerlendiriyoruz. Eğer siz de böyle bir dönemden geçiyorsanız TEB ve Garanti BBVA bankalarının geçtiğimiz günlerde duyurduğu nakit avans fırsatları tam da size göre. Hemen şimdi siz de harekete geçerek acil nakit ihtiyacınızı dakikalar içinde karşılayabilirsiniz. İşte yüzünüzü güldürecek o fırsatlar!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Garanti BBVA'dan Büyük Haber!

garanti 3-4

Garanti BBVA, uzun yıllardır vatandaşlara sunduğu hizmetine hiç ara vermeden devam ediyor. Bu zamana kadar sayısız kredi veren Garanti BBVA, şimdi de Garanti ATM'lerinden 7/24 çekebileceğiniz bir nakit avans fırsatı duyuruyor. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların şart ya da koşul olmadan Garanti BBVA resmi internet sitesinden başvuru yapabilecekleri nakit avans fırsatı, ihtiyaç sahiplerine tam 15 bin TL değerinde kredi sunuyor. Bu avans fırsatında tam 12 aya kadar taksitlendirme yapan Garanti BBVA, aynı zamanda %1,89'luk bir faiz oranı talep ediyor. Eğer siz de düşük faiz oranı ile şimdiden binlerce Garanti BBVA müşterisine kendine çeken bu nakit avans fırsatından yararlanmak isterseniz daha fazla vakit kaybetmeyin.

TEB de Yüzleri Güldürmeyi Başardı!

teb emekli

TEB de Garanti BBVA gibi oldukça avantajlı bir nakit avans fırsatı sundu. Nakit avans fırsatını duyurmasının üzerinden sadece birkaç gün geçmesine rağmen şimdiden oldukça büyük bir talep gören TEB, ihtiyaç sahibi olan ve nakit paraya sıkışan müşterilerine tam 10 bin TL değerinde nakit avans veriyor. TEB bankamatiklerinden günün her saati geçebileceğiniz bu nakit avansta TEB sadece %1,98 gibi bir faiz oranı talep ediyor. Piyasanın en düşük faiz oranlarından birini sunan TEB, aynı zamanda tam 12 aya varan taksitlendirme yapıyor. Geri ödeme noktasında da müşterilerini düşünen TEB, müşterilerinin gelir düzeylerine uygun olacak bir sistem ile geri ödeme planı oluşturuyor.

Eğer siz de bu avantajlı nakit avans fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi TEB'in resmi internet sitesinden ya da TEB mobil uygulamasından nakit avans başvurusu yaparak dakikalar içinde ihtiyacınız olan paraya kavuşabilirsiniz.