Bugün sizler için Garanti BBVA ve TEB'in taksitli nakit avans özelliklerinden bahsettik.

Gündelik hayatımızda nakite ihtiyacımız olduğu pek çok an ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Böyle durumlarda akıllara gelen ilk yol elbette öncelikle eş ya da dosttan borç almak oluyor. Güvendiğimiz akraba ya da dostlarımızdan ricalar ederek en kısa zamanda ödemek koşulu ile borç almaya çalıştığımızda ise genellikle istediğimiz meblağ kadar borç alamıyoruz. Hal böyle olunca koşa koşa bankaların kapısını çalıyoruz ancak bankaların kredi başvuru süreçleri de oldukça uzun sürüyor. Evrakların toplanması, teslim edilmesi, kredinin onaylanması derken 10-15 güne kadar bu süreç uzayabiliyor ancak bazı nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için ne yazık ki 10 ya da 15 günümüz bulunmuyor.

Bu tip durumlarda ise Türkiye'deki birçok banka, kredi kartlarından çekebileceğimiz nakit avanslarla yüzümüzü güldürüyor ve ihtiyaçlarımızı gideriyor. Siz de eğer Garanti BBVA ya da TEB'in kredi kartlarından birini kullanıyorsanız, sizin için önceden tanımlanmış nakit avanslarınızı anında ATM'lerden çekebiliyor ya da hesaplarınıza aktarabiliyorsunuz! Bugün sizler için Garanti BBVA ve TEB'in taksitli nakit avans özelliklerinden bahsettik. Bakalım hangisi daha avantajlıymış?

Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans

Türkiye'nin sevilen bankalarından Garanti BBVA'dan 20 bin TL'ye kadar anında taksitli nakit avans alabiliyorsunuz. %1,98'lik faiz oranı ve 12 aya varan ödeme imkanları sayesinde ödemeler de oldukça basit ancak bu imkandan faydalanmak istiyorsanız, Garanti BBVA'ya ait bir kredi kartınız bulunması gerekiyor. Kredi kartı sahibi olmayan kişiler Garanti BBVA'nın taksitli nakit avansından faydalanma şansına sahip değil. Eğer Garanti BBVA'dan 1000 TL'lik nakit avans alırsanız ve 5 ayda ödemek isterseniz her ay ödeyeceğiniz tutar 214,48 TL olarak karşımıza çıkıyor. Garanti BBVA'ya ise toplamda 1.072,40 TL ödüyorsunuz.

TEB Taksitli Nakit Avans

Anında taksitli nakit avans alabileceğiniz yerlerden biri de TEB, ister telefonunuzdan isterseniz de TEB ATM'lerinden anında 10 bin TL'ye kadar nakit avans kullanma şansına sahipsiniz. Tabii TEB'in bu fırsatından yararlanmak için kredi kartınızın bulunması gerekiyor.  Eğer TEB'ten 10 bin TL'lik bir nakit avans kullanırsanız, her ay ödeyeceğiniz tutar 967.57 TL. Toplamda TEB'e ödeyeceğiniz meblağ ise 11610.8 TL.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!