Finansal durumunuzda acil bir nakit ihtiyacınız doğduğunda bu bankalardan çekebileceğiniz nakit avanslarla kolaylıkla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Herhangi bir nakit sıkışıklığı yaşandığı zaman birçok kişinin kalına bankaların ihtiyaç kredisi olanakları gelir. Ancak eğer kredi çekme prosedürleri ile uğraşmak için yeterli zamanınız yoksa sizin için harika bir haberimiz var. TEB, Ziraat Bankası ve Vakıfbank ATM’lerinden kefilsiz, belgesiz ve üstelik 7 gün 24 saat 20 bin TL’ye kadar nakit avans çekebilir ve ihtiyaçlarınızı aksatmadan karşılayabilirsiniz. Nasıl mı? İşte detaylar!

Nakit Avans Nedir?

TEB, Ziraat Bankası ve Vakıfbank ATM’lerinden faydalanabileceğiniz nakit avans, kredi kartı ya da mevduat hesabı üzerinden çekebilecek bir tür kredidir. Kredi ve kredi kartı araçlarının bir bileşimi gibi düşünülebilecek olan nakit avansın krediden en önemli farkı bankaya herhangi bir başvuru yapmaya gerek olmamasıdır. Nakit avans kullanırken, krediler için gerekli olan belgelere ya da kefile ihtiyaç yoktur.

TEB Nakit Avans

teb 3-3

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

TEB nakit avans olanaklarından yararlanabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey Türkiye Ekonomi Bankası’nda bir mevduat hesabınızın olması ya da bankaya ait bir kredi kartı. Eğer bir TEB kartınız varsa siz de bankanın taksitli nakit avans işlemlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Üstelik de yalnızca %1,98 faiz oranı ile. 250 TL’den 10.000 TL’ye kadar yapabileceğiniz işlemlerde vade ise 3 ila 12 ay arasındadır.

Vakıfbank Nakit Avans

vakıf

Vakıfbank Worldcard kullanıcıları da nakit avans olanaklarından yararlanabilen avantajlı tüketiciler arasında yer alıyor. Eğer siz de bir Worldcard sahibiyseniz 7/24 nakit avans çekmeniz mümkün. Bireysel Kredi kartınızla tüm ATM’lerden günlük olarak 4.000 TL limitle nakit avans çekebilirken BusinessCard ve TarımKart için ATM’lerden günlük 10.000  TL nakit çekebilirsiniz. Vakıfbank nakit avans çekimleriniz için ödemeniz gereken faiz oranı ise % 1,98’dir.

Ziraat Bankası Nakit Avans

ziraat bank

En köklü devlet bankalarından birisi olan Ziraat Bankası da Bankkart sahiplerine 12 aya varan vade seçenekleri ile ücretsiz taksitli nakit avans olanağı sunuyor. Günlük maksimum 10.000 TL limiti olan Ziraat Bankası nakit avans işlemlerinin toplam limiti ise kart sahibinin kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlıdır. Aynı şekilde ATM'lerden çekilecek olan taksitli nakit avans çekim işlemlerindeki işlem tutarı da ATM günlük para çekme limiti ile sınırlıdır. Ziraat Bankası nakit avanslarınız için uygulanan faiz oranı ise %1,70 olarak uygulanmaktadır.