Nakit ihtiyacı olanlar artık kredi çekmekle uğraşmıyor. Yüksek kredi faizlerinden şikayet edenler için büyük bir kolaylık sunan TEB’in kredi kartına taksitli nakit avans kampanyasıyla, nakit ihtiyaçları uygun ödeme koşullarıyla karşılanıyor. TEB taksitli nakit avans kampanyasıyla 10.000 TL’ye kadar 7 gün 24 saat başvuru şartı almadan nakit kullanılabiliyor. İşte TEB nakit avans kampanyasının detayları!

TEB’den 10.000 TL Nakit Avans Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), kredi kartı müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için avantajlı bir kampanya duyurdu. TEB kredi kartı müşterileri artık 7 gün 24 saat başvuru şartı olmaksızın nakit ihtiyaçları için kredi kartlarından nakit çekim yapabiliyor. Üstelik TEB taksitli nakit avans kampanyasında, ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi ödeme güçlüğü yaratan yüksek faizlerde bulunmuyor.

TEB kredi kartı müşterileri 7/24 anında başvuru şartı olmaksızın 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için nakit çekimi kredi kartlarından yapabiliyor. TEB taksitli nakit avans kampanyası kapsamında çekim işlemleri TEB ATM’lerinden(günlük 5.000 TL’ye kadar), CEPTETEB Mobil ve CEPTETEB İnternet Şubesi kanallarından gerçekleştirilebiliyor.

TEB Nakit Avans Faiz Oranı

TEB taksitli nakit avans ile 10.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçları için 7 gün 24 saat başvuru şartı olmaksızın nakit çekim yapılabiliyor. Üstelik TEB taksitli nakit avans kampanyasında 10.000 TL’ye kadar nakit çekimleri için sadece %1.80 faiz oranından yararlanılabiliyor. Ayrıca TEB taksitli nakit avans kampanyasında 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için %1.80 faiz oranı üzerinden 12 aya varan vade seçimi de yapılabiliyor.

Kampanya kapsamında TEB kredi kartı müşterileri 1.000 TL’lik bir nakit çekim yaptıklarında 12 ay vade için sadece %1.80 faiz oranı üzerinden ayda 95.49 TL taksit ödemesi gerçekleştiriyor. Uygun ödeme koşulları bulunan TEB nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için TEB kredi kartı müşterisi olunması gerekmektedir. Ayrıca TEB nakit avans kullanılabilecek limit, kredi kartında tanımlı olan “kullanılabilir nakit avans limiti” ile eş değerdir. Bu nedenle taksitli nakit avans kullanılabilmesi için tüketicinin TEB kredi kartında kullanılabilir nakit avans limiti bulunması gerekmektedir. Böylelikle nakit avans limitine uygun olarak nakit ihtiyaçları için başvuruya gerek olmadan nakit kullanım yapabilmektedir.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz