Eğer siz de ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız, TEB'in avantajlı dünyasından faydalanmak isteyebilirsiniz.

Yaz aylarının sonuna, sonbaharın ise başlangıcı günlere geldik ancak vatandaşların ihtiyaçlarının sonu gelmiyor. Koronavirüs nedeniyle bir buçuk yıldır evlerde kapalı kalan milyonlarca kişi, yazın başında kaldırılan Koronavirüs kısıtlamalarının ardından kendini dışarıya attı. Güney sahillerine akın eden vatandaşların yanı sıra düğün sezonu da bu yıl oldukça hareketli geçti. Düğünler, nişanlar, tatiller derken kıt kanaat geçinen milyonlarca kişi maddi açıdan zorlamaya başladı.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Hal böyle olunca devreye hem özel hem de devlet bankaları girdi ve birbirinden avantajlı ihtiyaç kredileriyle müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Hem yeni müşterilerin ilgisini çekmek hem de mevcut müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredileri bir bir açıklanmaya başladı.

Eğer sizin de acil nakit ihtiyacınız varsa hemen başvuru yapabilir ve 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Hem de bu krediyi şimdi alıp taa 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Bugün sizler için TEB'in ihtiyaç kredisini araştırdık! Bakalım şartlar ve koşullar nelermiş?

TEB İhtiyaç Kredisi

Eğer siz de ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız, TEB'in avantajlı dünyasından faydalanmak isteyebilirsiniz. Müşterileri için birbirinden avantajlı kredi ve kredi kartı ürünleri sunan TEB, 3 ile 36 ay arasında değişen vade fırsatıyla karşımıza çıkıyor. Başvurularınızı yapmak ise oldukça basit. İster size en yakın TEB şubesinden isterseniz de CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması, CEPTETEB İnternet Şubesi ve TEB Telefon Şubesi’nden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

TEB'in ihtiyaç kredisinde faizler size özel olarak belirleniyor ancak ihtiyaç kredisi faizinin %1,59'dan başladığını söyleyebiliriz. Eğer ilk kez kredi alıyorsanız ya da kredi notunuz yüksekse, TEB'in avantajlı %1,59'luk faiz oranından yararlanmaya başlayabilirsiniz ayrıca faiz oranının belirlenmesine ek olarak alacağınız kredinin meblağsı ve seçeceğiniz kredinin vadesi de bir başka etken.

Örnek Ödeme Planı

Eğer siz de TEB'ten 50 bin TL'lik bir ihtiyaç kredisi almak isterseniz, 3 ile 36 ay arasında değişen vadeler karşımıza çıkıyor. %1,59 faiz oranıyla TEB'e her ay ödeyeceğiniz tutar 1.932,78 TL oluyor. 36 ayın sonunda TEB'e ödeyeceğiniz toplam tutar ise 69.580,01 TL olacaktır.