Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

CEPTETEB’in mobil uygulamasına girerek, Hepsiburada’da kullanabileceğiniz 15.000 TL’ye kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. E-ticaret sektörünün yaygınlaşmasıyla ile birlikte bankalar bu alana yönelik öze kampanyalar düzenliyor. Özellikle de Pandemi döneminde internet alışverişlerine olan talebin artmasıyla birlikte bankalar tüketicilerin kendi ürün ve hizmetlerini kullanmalarını sağlamak üzere kampanyalar düzenliyor. Bunun için CEPTETEB’in Şubat ayı kampanyalarında 15.000 TL’lik Hepsiburada alışveriş çeki hediyesi bulunuyor.
CETEPTEB 15.000 TL Hepsiburada Hediye Çeki
Dijital bankacılık altyapısının kullanımının yaygınlaştırılması ve yanı sıra internet alışverişlerine olan talep çerçevesinde bankaların özel kampanyaları bulunuyor. Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) 2022 Şubat ayına özel 15.000 TL’ye varan Hepsiburada hediye çeki kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında hediye çeki çekilişine katılım sağlamak için tek yapılması gereken ise CEPTETEB Mobil uygulamasına giriş yapmaktır.
CEPTETEB mobil kullanıcıları, uygulamada hesaplarına giriş yapıp, “Kampanyalar” kısmındaki Hepsiburada 15.000 TL’ye varan alışveriş çeki çekilişi kampanyasında “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamalıdır. Bu şekilde CEPTETEB Hepsiburada alışveriş çeki çekilişine katılımlarını tamamlayabiliyor.
CEPTETEB Hepsiburada Alışveriş Çeki Çekiliş Koşulları
CEPTETEB bankacılık uygulamasına giriş yapan ve çekilişe katılım sağlayan her CEPTETEB’li Hepsiburada da kullanabileceği 15.000 TL’ye kadar alışveriş çeki kazanma şansını yakalıyor. CEPTETEB Hepsiburada alışveriş çeki çekilişi kapsamında 1 kişi 15.000 TL, 10 kişi 5.000 TL,  30 kişi 2.500 TL, 60 kişi 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanma şansını yakalıyor.
3.04.2022 tarihine kadar devam eden çekiliş kampanyası kapsamında CEPTETEB mobil uygulamasına girerek, çekiliş hakkı kazanılabiliyor. Ayrıca kampanya dönemi boyunca CEPTETEB mobil uygulamasından yapılacak bankacılık işlemlerine ek çekiliş hakkı kazanma şansı da bulunuyor. Bu kapsamda EFT, Havale, FAST, döviz alım ve satım, fatura ödeme, kredi kartı başvuru ve onayı, ihtiyaç kredisi başvuru ve onayı, kolay adres tanımlama gibi işlemlere ek çekiliş hakkı kazanılabiliyor.
Kampanya kapsamında Hepsiburada hediye çeki kazanan tahlililerin, kazandıkları hediye çekilerini 31.07.2022 tarihine kadar kullanmaları gerekmektedir. Hepsiburada alışveriş sitesi üzerinde altın ve ziynet ürünleri kategorisi hariç diğer tüm kategorilerde yapılacak alıveriş işlemlerinde alt harcama koşulu olmaksızın kullanılabilmektedir.