Mobil bankacılığa özel kampanyalar, kazandırmaya devam ediyor. 7 gün 24 saat banka şubesine gitmeye gerek olmadan banka müşterisi olunabilen mobil bankacılıktaki, kampanyalar sadece müşteri olmaya yüzlerce TL kazandırıyor. TEB’in duyurduğu CEPTETEB Mobil uygulamasına özel kampanyasıyla da 300 TL’ye varan nakit iade alınabiliyor. TEB, mobil uygulamasından ilk defa müşterisi olanların yapacakları e-ticaret harcamalarında 300 TL nakit iade ediyor. İşte CEPTETEB’in 300 TL nakit iade kampanyasının detayları!

TEB’li Olanlara 300 TL Nakit İade

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 2022 yılında CEPTETEB mobil uygulamasını kullanarak, ilk defa TEB’li olanlara yapacakları e-ticaret harcamalarında 300 TL’ye varan iade veriyor. TEB, 01.07.2022 ile 31.12.2022 tarihleri arasında CEPTETEB Mobil uygulamasından ilk defa TEB’li olanlara 300 TL’ye varan nakit iadesinden yararlanma imkanı sunuyor.

TEB 300 TL Kampanyasının Koşulları

TEB tarafından düzenlenen kampanya kapsamında 31 Aralık’a kadar CEPTETEB Mobil uygulamasını cihazına indiren ve “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, ilk defa TEB’li olanlar kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya ilk defa mobil uygulama üzerinden şubeye gitmeden müşteri olanlar için geçerlidir. Hali hazırda TEB müşterisi olanlar, kampanyadan faydalanamamaktadır.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden şubeye gitmeye gerek olmadan 7 gün 24 saat görüntülü görüşme sistemi sayesinde imzasız ve evraksız müşteri olunabiliyor. Bu yöntemle müşteri olanlar, 6 ay boyunca yapacağı e-ticaret harcamalarında tam 300 TL’ye varan nakit iade alabiliyor.

Kampanya kapsamında e-ticaret harcamalarına nakit iade alabilmek için CEPTETEB banka kartı ile aylık 1.000 TL tutarında harcama koşulunun yerine getirilmesi gerekiyor. 6 ay boyunca aylık 1.000 TL harcama koşunu yerine getirilen aylarda yapılacak e-ticaret harcamalarının %5’ini nakit iade olarak geri alabiliyor. Kampanya kapsamında yeni TEB müşterileri kampanyadan her ay en fazla 50 TL tutarında nakit iade alabiliyor. 6 ay boyunca geçerli olan kampanyadan her ay maksimum 50 TL olacak şekilde toplamda 300 TL nakit iade alabiliyor. Kampanyadaki harcama koşulunun yerine getirilemediği aylarda ise nakit iade imkanından yararlanılamıyor. Ancak 6 aylık periyotta herhangi bir ayda harcama koşulunun yerine getirilememesi, kampanyanın iptal edilmesine neden olmamaktadır.