TEB'den nakit ihtiyacı olanlara büyük fırsat: Düşük faizli bu kredi sayesinde tüm ihtiyaçlarınız karşılanacak!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Hayat her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Tüm zorluklara bir de tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını eklenince, işler daha da içinden çıkılmaz hale geliyor. Halk sağlığını korumak için alınan tedbirler her ne kadar bu anlamda işe yarasa da, ekonomik olarak büyük çöküşlere yol açtı.

Getirilen yasaklar ve kapanmalar sebebiyle esnaf kepenk kapattı, birçok insan işsiz ve parasız kaldı. Hal böyle olunca zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile epey zorlaştı. Nakit ihtiyaçlarına hızlı çözümler bulmak isteyen vatandaş kredi çekmek için bankalara başvurmaya başladı.

Türk Ekonomi Bankası, vatandaşın ihtiyaçları karşısında kayıtsız kalamadı. Bankalar arasındaki rekabetin artışından sıyrılmak isteyen TEB, benzersiz bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İşte o kredinin detayları!

TEB İhtiyaç Kredisinin Detayları

TEB ATM-1

Türk Ekonomi Bankası, eğitim, tatil, yol, elektronik, taşınma, sağlık gibi her türlü ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ihtiyaç kredisi sunuyor. Böylece ihtiyaçları ertelemeye gerek kalmadan bütçenizi zorlamayan taksitlerle istediğiniz harcamayı yapabiliyor, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

TEB'den kullanacağınız 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredilerinde maksimum vade 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL üzeri kredilerde bu süre 24 ay ile sınırlanıyor. Uygun faiz oranı da uzun vade seçeneklerine eklenince ihtiyaçları karşılamak külfet olmaktan çıkıyor.

Uygun Faiz Oranları Sayesinde İhtiyaçlarınızı Ertelemenize Gerek Kalmıyor!

teb 13

TEB ihtiyaç kredisi için faiz oranını %1,59 olarak belirliyor. Tüm bu avantajlara ek olarak bir de 3 ay ertele imkanı sunuyor. Böylece ihtiyaçlar gideriliyor, ödemeler tam 3 ay sonra başlıyor. Herkes rahat bir nefes alıyor.

TEB ihtiyaç kredisine tüm TEB şubelerinden, atmlerinden, internet bankacılığından ve CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Online kanallardan başvuru için mesai saatlerini beklemek gerekmiyor. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile TEB'den kullanacağınız 50 bin TL'lik ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor. 3 ay erteleme de 36 aylık vade süresine dahil ediliyor. Böylece ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmıyor, geri ödemeler de bütçenizi yormuyor.