TEB, vatandaşların yardımına koşabilmek için o büyük ihtiyaç kredisi fırsatını sundu, görenler hemen başvurdu!

Düğünü, tatili, eğitimi, alışverişi… Hepimizin bambaşka ihtiyaçları olabiliyor. Bu ihtiyaçlar hiç beklenmedik harcamalara neden olabiliyorlar. Bazen ihtiyaçlarımızı karşılamak ve sırtımızdaki yükten kurtulabilmek için kendimizi zorluyoruz fakat bu da ihtiyaçlarımızı karşılayabilmemiz için yeterli olamayabiliyor. İşte böyle zamanlarda bize yardımcı olacak birilerini arıyoruz. Eğer siz de böyle bir dönemden geçiyor ve size yardım eli uzatacak birini arıyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. TEB’in ihtiyaç sahibi müşterilerini düşünerek tasarladığı bu kredi fırsatını duyduğunuzda hemen harekete geçmek isteyeceksiniz. İşte ayrıntılar!

 TEB’den Yüzleri Güldüren O Büyük Kredi Fırsatı!

teb 13

TEB, ülkemize hizmet veren ve vatandaşların güvenini kazanabilmiş bankalardan biri. Bu zamana kadar verdiği birbirinden farklı kredi fırsatları ile müşterilerini ev ve araba sahibi yapan TEB, şimdi de ihtiyaç sahibi müşterilerine yardım edebilmek için TEB İhtiyaç Kredisi fırsatını sunuyor. Tam 50.000 TL’ye varan kredi veren TEB, bu kredi fırsatında müşterilerine birbirinden avantajlı fırsatlar veriyor. 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sağlayan TEB, müşterilerine bu noktada büyük bir kolaylık sağlıyor.

TEB İhtiyaç Kredisi fırsatında vade oranları, oldukça düşük olması ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Kullanılan kredi miktarına ve müşterilerin Findeks notuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Geri Ödeme Noktasında Hiç Zorluk Çekmeyin!

teb-sube-islem-yetkilisi-alimlari-yapiyor

Kredi kullanımı hepimiz için bazen ilaç gibi gelebiliyor fakat bu süreçte çekilen kredinin geri ödeme aşaması, zorluk yaratabiliyor. Müşterilerinin geri ödeme noktasında zorluk yaşamamalarını isteyen TEB, bu durumu göz önünde bulundurarak tam 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. Bu fırsatın yanı sıra müşterilerinin gelir düzeylerine göre bir ödeme planı oluşturan TEB, vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlıyor.

TEB, bankacılığı teknoloji ile buluşturan bankaların öncülerinden biri. İnternet üzerinden işlem gerçekleştirme fırsatı sunan TEB, müşterilerinin günler süren banka işlemleri ile uğraşmalarını engelliyor ve oldukça kısa bir sürede vatandaşların işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

TEB İhtiyaç Kredisi fırsatına TEB Cepte mobil uygulamasından ya da TEB’in resmi internet sitesinden başvurabilir ya da size en yakın TEB şubesine giderek, kredi kullanım sürecini başlatabilirsiniz. İşte TEB ile ihtiyaçlardan kurtulmak bu kadar kolay!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!