Türk Ekonomi Bankası sürekli yeni bankacılık ürünleri ve ürünlerin tanıtımı için hazırladığı çeşitli avantajlar taşıyan kampanyaları kullanıcılarına sunuyor. Bankanın dijital bankacılık platformu olan CEPTETEB mobil uygulaması, tüm bankacılık işlemlerini yapabildiğiniz ve dijital bankacılığın avantajlarından faydalanabildiğiniz bir ürün. CEPTETEB Mobil uygulamasını indirip, kampanyaya katılarak, hepsiburada e-ticaret platformunda geçerli 15.000 TL hediye çeki kazanma şansınız bulunuyor. CEPTETEB Mobil uygulamasının tanıtımı amacıyla hazırlanan kampanya, sadece uygulamanın indirilip, kullanılmasıyla çekiliş hakkı kazanabileceğiniz bir özellikte hazırlanmış.

CEPTETEB 15.000 TL Hediye Çeki Kampanyası Özellikleri

03 Nisan 2022 tarihine kadar sürecek olan kampanyada, CEPTETEB Mobil uygulamasını indirerek, ilk giriş yaptığınızda 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Seçili bankacılık işlemlerinden herhangi birini kullandığınızda 1 çekiliş hakkı daha kazanabiliyorsunuz. Yanı sıra 3 Nisan tarihine kadar her hafta uygulamaya girip, seçili bankacılık işlemlerinden birini yaparsanız ilave çekiliş hakkı da kazanabiliyorsunuz.

Böylece çekilişten ödül kazanma şansınızı arttırmış oluyorsunuz. Çekilişle kazananların belirleneceği kampanya da dağıtılan ödül sayısı bir hayli fazla, 1 Kişi 15.000 TL değerinde hediye çeki kazanabiliyor. Bunun yanında 10 kişi 5.000 TL, 30 Kişi 2.500 TL, 60 kişi 1.000 TL değerinde hediye çeki olmak üzere, toplamda 101 kişi hediye çeki kazanabiliyor. Hediye çekleri hepsiburada.com e-ticaret platformunda kullanılabiliyor. Çeklerin kullanımı sırasında, tamamının kullanımı zorunlu değil. Kazandığınız hediye çekinizi, parçalı şekilde de kullanabiliyorsunuz.

CEPTETEB 15.000 TL Hediye Çeki Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya mutlaka 3 Nisan 2022 tarihine kadar katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ödül kazanmak için yapılması gereken çekiliş hakkı sahibi olmak, çekiliş hakkı kazanabilmek içinse mutlaka CEPTETEB Mobil uygulamasına giriş yapılması gerekiyor. Bununla birlikte, ilk defa girdiğinizde, mutlaka Kampanyalar bölümünde bulunan “CEPTETEB Çekilişi” kampanyasına “katıl” butonuna basarak katılmanız gerekiyor. Bu katılım işlemi gerçekleştirilmediğinde, diğer tüm koşulları yerine getirseniz bile, çekilişten ödül kazanma şansınız bulunmuyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Bu sebeple CEPTETEB Mobil uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, mutlaka hemen uygulamaya girerek “CEPTETEB Çekilişi” kampanyasını, “Kampanyalar” bölümünden bulmanız ve “Katıl” butonuna tıklamanız gerekiyor. Ardından uygulamaya ilk girişinizde, ilk çekiliş hakkınızı kazanabiliyorsunuz. Seçili bankacılık işlemlerinden birini uygulama aracılığıyla yaparsanız, 1 çekiliş hakkı daha kazanabiliyorsunuz.