Ev almak isteyenler yaşadı! Elindeki evleri satılığa çıkaran TEB bir de avantajlı kredi sununca, herkesin hayali gerçek oluyor.

Ekonomik şatlar ne yazık ki günden güne zorlaşıyor. Pandemi kapsamında, halk sağlığını korumak için getirilen yasaklar ise her ne kadar amacına ulaşsa da ekonomik koşulların daha da kötüleşmesine sebep oluyor. Üretimin neredeyse durma noktasına gelmesi sebebiyle birçok insan iş ve gelir kaybına uğruyor, bu durumla doğru orantılı olarak fiyatlar daime yükseliyor ve ihtiyaçları gidermek her gün biraz daha zor hale geliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bu fiyat yükselişlerinden nasibini alan sektörlerin başında ise gayrimenkul sektörü yer alıyor. Her geçen gün ev fiyatları ve kiralar yükseliyor. Kira vermek yerine kredi ödemeyi tercih edenlerin sayısı arttıkça, satılık evlerin fiyatları da artıyor. Bu sebeple ev alma hayali kuran birçok insanın hayalleri havada asılı kalıyor.

TEB'den Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Benzersiz Fırsat!

teb tabela

Tam da bu noktada TEB, ev alma hayali kuranlara umut ışığı oluyor. Türk Ekonomi Bankası, elindeki evleri piyasa değerinin de altında satışa çıkartıyor. 3+1 evler 175 bin TL gibi makul rakamlarla alıcısını beklerken, en iyi teklifi veren gayrimenkulü almaya hak kazanıyor. Böylece ev almak isteyenler hayallerine kavuşuyor.

TEB tarafından satışa çıkartılan evleri satın alabilmek için öncelikle TEB'in sitesinde yer alan ilanlar arasından evi seçmek gerekiyor. Sonrasında en yakın TEB şubesine gidip, evin numarasını belirterek, satış fiyatının %3'ü oranında teminat yatırdıktan sonra, site üzerinden söz konusu ev ilanına teklif vermek yeterli oluyor. Gayrimenkuller, banka tarafından belirlenen süre boyunca tekliflere açık kalıyor. Bu süre içerisinde en yüksek teklifi veren gayrimenkulü almaya hak kazanıyor.

TEB Hem Piyasa Fiyatının Altına Ev Satıyor Hem de En Avantajlı Krediyi Veriyor!

teb 13

TEB'in sağladığı avantajlar bununla da sınırlı kalmıyor. Türk Ekonomi Bankası satışa çıkardığı evler için %1,41'den başlayan faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleriyle konut kredisi sunuyor. TEB'in sunduğu konut kredileri, Esnek Ödemeli, Anapara Ertelemeli, 0 Konut Kredisi, Dönem Ödemeli, Kademeli Azalan Taksitli, Kademeli Artan Taksitli, Molalı ve İndirimli Konut Kredileri şeklinde avantajlarına göre farklı başlıklar altında toplanıyor.

TEB'in sattığı konutlar için TEB'den konut kredisi kullandığınız taktirde ekspertiz ücreti alınmıyor. Böylece uygun ev fiyatları, düşük faizli kredi ve ekspertiz ücreti muafiyetiyle birleşince ev almak hayal olmaktan çıkıyor. Herkes ev sahibi oluyor, yüzler gülüyor.