Türk Ekonomi Bankası, bonus sistemine dahil olan kredi kartlarını kullanıcılarına sunuyor. Banka başlattığı yeni Kampanyayla, 31 Ağustos tarihine kadar, dijital kanalları kullanarak kredi kartı başvurusu yapan ve başvuruları onaylanan herkese, toplamda 600 TL bonus kazanabilmelerini sağlıyor. Kampanya kapsamındaki kurallara göre kredi kartı alan tüm yeni müşteriler, yaptıkları tüm alışverişlerden 600 liraya varan bonus kazanabilecekler, Hem yeni kredi kartı sahibi olup, hem de zaten yaptığınız harcamaları bu karta yönlendirerek 600 TL bonus kazanabilirsiniz.

TEB Yeni Müşteriye Özel 600 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

Kampanya 31 Ağustos 2022 tarihine kadar devam ediyor. Bu tarihe kadar TEB web platformu, CEPTETEB mobil uygulaması, CEPTETEB İnternet şubesi, banka şubeleri ve çağrı merkezi aracılığıyla TEB kredi kartlarından herhangi birine başvurmanız gerekiyor. Başvurunuz onaylandıktan sonra, kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım sonrasında market, akaryakıt ve e-ticaret platformlarında yaptığınız aylık harcamanın 4.000 lira veya üzerinde olması halinde, 100 TL bonus kazanabiliyorsunuz.

Her ay en fazla 100 lira olmak üzere, toplamda 600 lira bonus kazanma şansınız bulunuyor. En fazla harcamanın yapıldığı sektörler olan market, akaryakıt ve e-ticaret harcamaları özellikle seçilmiş. Bu sayede bankanın kredi kartlarının da daha yoğun bir oranda kullanılması hedefleniyor. Aynı zamanda zaten yaptığınız harcamalardan ilave avantaj elde etmiş oluyorsunuz. Bu sektörlerde aylık 4.000 lira ve üzeri harcama koşulu yerine geldiğinde, 100 lira bonusunuz kredi kartınıza yükleniyor. Aynı zamanda bu kampanyayla kredi kartı sahibi olan yeni müşteriler, ilk bir yıl için kredi kartı yıllık ücretini de ödemiyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kampanyadan sadece yeni müşteriler faydalanabiliyor. Hali hazırda bankadan kredi kartı olanlar ile en az 3 ay önce kartını iptal ettirmiş olanlar, kampanyanın avantajlarından yeniden başvursalar bile faydalanamıyorlar.

TEB Yeni Müşteriye Özel 600 TL Bonus Kampanyasına Nasıl başvururum?

Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle kredi kartı başvurusu yapmanız ve başvurunuzun onaylanması gerekiyor. Ardından CEPTETEB mobil uygulaması ya da CEPTETEB internet şubesinde bulunan kampanyalar bölümünden, ilgili kampanyayı bularak “katıl” linkine tıklamanız gerekiyor. Katılım gerçekleştirmediğinizde, yeni kart sahibi olmuş olsanız da, kampanyanın avantajlarından faydalanamıyorsunuz. Bu sebeple bu ayrıntıya dikkat edilmesi gerekiyor. Katılımlar şubeye başvurarak ya da çağrı merkezleri aracılığıyla da yapılabiliyor.