Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Sosyal medyada günlerdir konuşulan ve adeta paylaşım rekorları kıran Teğmen Ahmet, mezuniyet töreninde söylediği Tarkan şarkısı ile herkesin beğenisini kazandı. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Subay ve Astsubay Mezuniyet Töreninde söylediği şarkıyla herkesin takdirini toplamayı başaran Teğmen Ahmet'e bir beğeni de Tarkan'dan geldi. Sesinin Tarkan'a benzerliğiyle dikkatleri çeken ve hayranlık toplayan teğmen için sosyal medyada övgü dolu bir çok yorum ve paylaşım yapıldı. İşte detaylar!

Herkes Tarkan Zannetti

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Subay ve Astsubay Mezuniyet Töreninde söylediği şarkı ile günlerdir sosyal medyada paylaşım ve beğeni rekorları kıran Teğmen Ahmet, birçok sosyal medya kullanıcısının beğenisini topladı. Sesinin megastar Tarkan'a olan benzerliğiyle dikkat çeken teğmen Ahmet Hamdi Öğüt, törende Tarkan'ın 1997 yılında çıkardığı İnci Tanem adlı şarkıyı seslendirdi. Sosyal medyada paylaşılması ile birlikte birçok kişi tarafından beğenilen teğmen Ahmet Hamdi Öğüt'e bir yorum da Tarkan'dan geldi. Sosyal medyada viral olan teğmen hakkında ünlü pop star Tarkan'dan da övgü dolu sözler geldi.

Viral Oldu

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Subay ve Astsubay Mezuniyet Töreninde Tarkan'ın İnci Tanem adlı şarkısını seslendiren Ahmet Hamdi Öğüt, bir anda sosyal medyada viral oldu. Sesinin megastar Tarkan'a benzerliği ile dikkatleri çeken Teğmen Ahmet, İnci Tanem performansının ardından tüm ülke tarafından bir anda tanınır hale geldi. Teğmen Ahmet'in Tarkan şarkısını seslendirmesinin ardından dinleyen herkes hayranlık duyarken, teğmenin seslendirmesi sosyal medyada birçok kullanıcı hesabından paylaşıldı. Son olarak Tarkan da teğmenin bu performansına kayıtsız kalmayarak kişisel Twitter hesabından bu performansı paylaştı ve hatta yorum bile yaptı. Videoyu paylaşan Tarkan, performans için, "Çok güzel söylemişsin teğmen kardeş. Ağzına, yüreğine sağlık..." şeklinde yorum yaptı. Dinleyenlerin kulaklarındaki pası söken Teğmen Ahmet Hamdi Öğüt, Tarkan'ın İnci Tanem adlı şarkısının yanı sıra Çemberimde Gül Oya adlı şarkıyı da seslendirdi. Söylemiş olduğu şarkılarla Teğmen Ahmet, sosyal medya platformunda çok paylaşılanlar arasına girmeyi başardı. Birçok sosyal medya kullanıcısı gibi Tarkan da kendi hesabından teğmen Ahmet Hamdi Öğüt'ü tebrik etti.