Son birkaç gündür orman yangınları konusunda yaptığı yayınlarla ormanları kurtaran Şahan Gökbkar strese daha fazla dayanamadı!

Komedyen kimliğiyle tanıdığımız Şahan Gökbakar, Türkiye'nin güneyinde devam eden yangınlarla ilgili yaptığı canlı yayınlarla birçok ormanı yanmaktan kurtardı! Instagram hesabından canlı yayınlar açarak; yangın yerlerine yardımlar isteyen Şahan Gökbakar'ın çağrıları tek tek duyuldu! Tek başına pek çok yangını söndürmek için canla başla yayınlarına devam eden ünlü komedyen bugün Instagram'dan, kendisine gelen ortak canlı yayın tekliflerini reddetmek zorunda kaldığını ve sinirlerinin çok bozuk olduğunu itiraf etti!

Canlı Yayınlarla Ormanları Söndürüyor!

Bildiğiniz gibi Türkiye'nin güneyi son birkaç gündür alev alev yanıyor! Ülkemizde yangın uçağı bulunmaması nedeniyle bir türlü söndürülemeyen yangınlar bizim de içimizi cayır cayır yakıyor. Bu konuda kayıtsız kalmayan ünlüler camiası ise elinden geleni yapmaya çalışıyor. Özellikle de Şahan Gökbakar, yangın bölgelerine gidip canlı yayınlar açarak; müdehale için uçak ya da helikopter gönderilmesini talep ediyor.

Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor! Sadece 2 Yufka Kullanarak 32 Tane Börek Yapıyoruz, Az Malzemeyle Bir Tepsi Börek Çıkıyor!

Sosyal medyanın baskısıyla Şahan Gökbakar'ın yardım istediği yerler bir bir söndürülmeye devam ediyor. Canlı yayınlarında bulunduğu yerleri anlatan Şahan Gökbakar son olarak; "Biz yapabileceklerimizi yapmaya çalışıyoruz ama elimizde kısıtlı imkanlar var. Buralara insan çıkamaz. Helikopter, uçak lazım. Rica ediyorum. Dünden beri buradan yayın yapıyorum. Çok kötü" diyerek yardım çağrısı yapmıştı.

Şahan Gökbakar Strese Dayanamıyor!

sahan-gokbakar.png

Sesini yetkililere duyurabilen Şahan Gökbakar sayesinde birçok bölgedeki yangınlar söndürülmeye başlandı ancak dün söndürülen yangın soğutulma işlemi yapılmadığı için yeniden başlamış. Canla başla yetkililere ulaşmaya çalışan Şahan Gökbakar bugün Instagram hesabından kendisiyle ortak canlı yayın yapmak isteyen kişilere açıklama yaptı; "Kıymetli arkadaşlarım, dün gece ve bu sabah birçok haber kanalı ve Youtube mecrası yayına bağlanma talebi iletti. Öncelikle çok teşekkür ederim, ancak şu an sadece ortamda fiziki güçle elimden geleni yapıp geri kalan anlarda ise telefon ile yetkilerle irtibat kurmaya vaktimi ayırıyorum. Sağolsunlar itfaiye ve orman teşkilatı var gücüyle çalışıyor ve anlık bilgilendirmeler yapıyoruz. Ayrıca sinirlerimde alt üst durumda. O nedenle malesef bağlantılarda beni affedin.. Anlayışınıza sığınıyorum"