Alışverişleriniz yarım kalmasın diye Vatan Bilgisayar'dan büyük fırsat: Siz almak istediğiniz ürünü seçin, o bankalar sizin yerinize ödesin!

Hayat şartları günden güne zorlaşıyor, ancak ihtiyaçlar hiç bitmiyor. Özellikle de pandemi koşullarının çalışma ve eğitim şartlarını da değiştirmesi üzerine, elektronik ürünlere olan talep artıyor. Ancak alışveriş esnasında peşin ödeme yapmak her zaman kolay olmayabiliyor. Bu duruma da çözüm Vatan Bilgisayar'dan geliyor.

Vatan Bilgisayar Benzersiz Bir İmkan Sunuyor

vakıf kredi ihtiyaç

Vatan Bilgisayar, online alışverişlerinizde ödeme anında kullanabileceğiniz son derece avantajlı bir kredi imkanı sunuyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı ertelemeye gerek kalmıyor, aldığınız ürün kapınıza kadar teslim edilirken, kredi taksitleri de bütçenizi yormuyor.

Bu Bankalardan Krediniz Anında Onaylanıyor

Vatan Bilgisayar, kredi hususunda Akbank, Fibabanka, Yapı Kredi ve Garanti ile çalışıyor. Şayet bu bankalardan birinde hesabınız varsa, alışveriş sepetinizi tamamladıktan sonra, alışveriş kredisi ile ödeme seçeneğini işaretleyerek dört seçenek arasından çalıştığınız bankayı seçmeniz gerekiyor. Daha önce bu bankalardan hiçbiri ile çalışmadıysanız da Fibabanka'yı tercih etmeniz yeterli oluyor.

Şayet daha önce bu dört bankadan herhangi biri ile çalışmadıysanız alışveriş kredisi kullanma esnasında Fibabanka seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra sistem sizi Fibabanka kredi başvuru ekranına yönlendiriyor. Başvuru için istenen bilgileri girdikten sonra, krediniz onaylanıyor ve imzalamanız gereken evraklar kurye ile adresinize gönderiliyor.

Şayet bu bankalardan biri ile çalışıyorsanız, o bankayı işaretlediğiniz taktirde, sistem sizi o bankanın sitesine yönlendiriyor. Mevcut bilgilerinizle internet bankacılığı sistemine giriş yaparak kredi başvurusunda bulunda bulunmanız halinde, onaylanan krediniz anında Vatan Bilgisayar'a yönlendiriliyor ve alışverişiniz böylece tamamlanmış oluyor.

Alışveriş Kredisinin Koşulları Nelerdir?

Yapı Kredi ve Garanti BBVA'dan alışveriş kredisi kullanabilmeniz için, sipariş tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25 bin TL olması gerekiyor. Fibabank ve Akbank'ın kredileri ise stok durumu uygun olan her türlü ürün için kullanılabiliyor. Vatan Bilgisayar, bilgisayar kategorisindeki ürünlerde maksimum 12 ay, tablet kategorisindeki ürünlerde ise en fazla 6 ay taksit seçeneği sunuyor. Telefon kategorisindeyse 3500 TL üzerindeki telefonlara azami 6 ay, 3500 TL altındaki telefonlara ise 12 aya kadar taksit yapılabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Faiz oranları Vatan Bilgisayar insiyatifinde olmayıp, söz konusu bankalar tarafından belirleniyor. Vatan Bilgisayar'ın Garanti BBVA, Akbank, Yapı Kredi ve Fibabanka iş birliğiyle sunduğu bu alışveriş kredisi sayesinde ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmıyor. Size de bütçenizi yormayan taksitler halinde geri ödemeleri yaparken, dilediğiniz elektronik ürüne sahip olmanın keyfini sürmek kalıyor.