QNB Finansbank, bankacılık hizmetlerini çeşitlendirmeye ve sürekli artan müşterilerine özel çekilişler yoluyla ödüller dağıtmaya devam ediyor. QNB Finansbank Mobil uygulamasına 1 ile 22 Haziran tarihleri arasında giren müşteriler arasında yaptığı çekilişle, 5 müşterinin iPhone sahibi olmasını sağladı. Çekilişin yapılmasıyla birlikte kazanan talihliler belli oldu. Kazanan talihlileri tebrik ediyoruz.QNB

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Finansbank 1 Haziran 21 Haziran Mobil Uygulamaya Gir iPhone Kazan Talihlileri

iPhone 13 (128 GB) Cep Telefonu Kazanan Asil Talihliler

  • NEVİN İPEK-MERSİN
  • SÜLEYMAN KORUCU-KAYSERİ
  • YASİN KOÇAK-MERSİN
  • YUSUF OĞULTARHAN-ANKARA
  • AYETULLAH KABLAN-TEKİRDAĞ

iPhone 13 (128 GB) Cep Telefonu Kazanan Yedek Talihliler

  • MEHMET YILMAZ-DİYARBAKIR
  • ALİ SÜRER-DİYARBAKIR
  • MÜMİNE KILIÇ-BURSA
  • ÜMMÜ ÖZTÜRK-BURSA
  • TUĞBA AKSOYLU-ANTALYA

QNB Finansbank iPhone Çekilişine İlgi Büyük Oldu

1 ile 21 Haziran 2022 tarihlerinde QNB Finansbank mobil uygulamasına giren her müşteri, kampanyadan bir çekiliş hakkı kazanıyordu. Beklenenden çok daha yoğun bir ilgi gösterilen kampanyadan, bu süre içerisinde uygulamaya giren 3.490.786 kişi çekiliş hakkı kazandı. Daha önceden de duyurulduğu gibi noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş 27.06.2022 tarihinde gerçekleştirildi. Çekilişte belirlenen asıl talihlilerinin yanı sıra 5 tane de yedek talihli belirlendi.

Kazananların 15.07.2022 tarihine kadar 444 10 22 telefon numarası veya [email protected] mail adresine başvurmaları gerekiyor. Asıl talihlilerin bu tarihe kadar başvurmaması halinde bile, adreslerine taahhütlü olarak yapılacak posta yoluyla da haberdar edilecekler. Adresleri eksik olan, bulunamayan talihliler olursa, yedek talihliler asıl talihliler yerinde kazanmış kabul ediliyor.

iPhone Kazanan Talihliler Ödüllerini Nasıl Alacak?

Çekilişle kazanılan iPhone 13 akıllı cihazların teslimi, en geç 06.08.2022 tarihine kadar yapılacak. Kazanan talihlilerin posta yoluyla, ilan yoluyla bilgilendirilmelerinden sonra. 15 Temmuz tarihine kadar mail adresi veya telefon numarası yoluyla başvurarak, ödüllerini kazandıklarını teyit etmeleri bekleniyor. Adres ve iletişim bilgilerinin güncellenmesinin ardından, ödüller en geç 06 Ağustos 2022 tarihine kadar kazanan talihlilere ulaştırılacak. 27.06.2022 tarihinde gerçekleştirilen çekilişe itiraz süresi, yasal olarak 15 gün içerisinde yapılabiliyor. Ödül olarak verilen iPhone 13 cihazlar, kart ve hat takılı olmadan sahiplerine ulaştırılacak. Kazanan talihliler 6 Ağustos tarihine kadar cihazlarına kavuşmuş olacak.