TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi "Teşkilat", ilk bölümünden itibaren pazar akşamlarının rating şampiyonu olmayı başardı. Hem de sezon ortasında başlamasına rağmen! Kemik bir seyirci kitlesi edinen dizileri bile alt eden "Teşkilat", TRT 1'in tarihi dizilerin ardından Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) merkeze alan dizilerde de ısrarcı olduğunu gösterdi. Malum, TRT 1 yıllardır "Kızıl Elma" ve "Milat" gibi dizilerle MİT'i anlatmaya çalışsa da diziler ratinge yeniliyordu. "Teşkilat"ın güçlü oyuncu kadrosu, kaliteli prodüksiyonu,  hiç düşmeyen temposu ve aksiyon sahneleri sayesinde rating engeli de aşılmış oldu.

En Çok Onlar Dikkat Çekti

Deniz Baysal Çağlar Ertuğrul

Dizi başlamadan önce en çok dikkat çeken isimler ise Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul oldu. Daha önce fenomen dizi "Fazilet Hanım ve Kızları"nda partner olan ikili, büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Hal böyle olunca, ikilinin "Teşkilat" için tekrar bir araya gelmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Dizinin daha başlamadan rüzgarı arkasına alması da bu sayede oldu. Yapımcıları tebrik etmek gerek! 

Ayrılık İddiası Gündemi Sarstı

Çağlar Ertuğrul

Ne var ki, dizinin en sevilen karakterlerinden Serdar'ı oynayan Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılma kararı aldığı söylentileri yayılmaya başladı. İddialar sette bir Çağlar Ertuğrul krizinin yaşandığını söylüyordu! Set ekibinden sızdığı söylenen bilgilere göre, Çağlar Ertuğrul, yapım şirketi ona verdiği sözleri tutmadığı için isyan etti. Konuyu hemen yapımcılarla görüşen ünlü oyuncu da yeni sezonda diziden ayrılmak istediğini söyledi. "Teşkilat" için kilit bir karakter olan Serdar'ın artık olmaması ihtimali dizi seyircilerini çok üzdü. Ama oyunculardan gelen son paylaşımlara göre bu ihtimal ortadan kalktı!

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

"Diş Macunu Reklamımız..."

Deniz Baysal Çağlar Ertuğrul story

Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul, "Teşkilat"ın yeni sezon tanıtım filminden bir fotoğraf paylaştı. "Diş macunu reklamımız yakında" diyerek hayranlarını güldüren Deniz Baysal, rol arkadaşının hala "Teşkilat"ta olduğunu da göstererek herkesin içini rahatlattı.