Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor! Amerikan Güreşinin Efsanelerinden Hulk Hogan Artık Sadece Koltuk Değnekleriyle Yürüyebiliyor!

İzmir Milletvekili Mahir Polat, son dakika gündeme bomba gibi düşecek bir videoyu yayınlayarak Ticaret Bakanlığı Gürbulak Bölge Müdürü Osman Erdoğan'ın bir gümrük memuruna tokat attığını ortaya çıkardı. Hatta Osman Erdoğan'ın bununla da yetinmeyerek kadınlar için cinsiyetçi sözler sarf ettiğini de açığa çıkaran Milletvekili Mahir Polat, "Bu ne rezalet?" dedi. İşte haberin detayları!

Bu Ne Rezalet?

İzmir Milletvekili Mahir Polat'ın Ticaret Bakanlığı Gürbulak Bölge Müdürü Osman Erdoğan hakkında ortaya çıkardığı video, son dakika gündeme adeta bomba gibi düştü. Görüntülerde gümrük memuruna aşağılayıcı sözler söyleyerek tokat atan Osman Erdoğan, bunlarla da yetinmeyip ardından kadınlar için cinsiyetçi sözler sar ediyor. Milletvekili Mahir Polat, sosyal medya hesabından Ticaret Bakanı Mehmet Muş'u etiketleyerek yaptığı paylaşımda "Bu ne rezalet Mehmet Muş!? Bir muhafaza memurunu mükellefin önünde nasıl tokat atıp küfredebilir bir müdür? Mesleğin ağırlığını özümsemiş onurlu insanlar yapmalı bu işi" ifadelerini kullandı. Polat'ın paylaşıma sunduğu videoda ise bir toplantıda konuşan Osman Erdoğan, ayakta duran iki memuru göstererek birçok aşağılayıcı söz söylüyor. Erdoğan, ayakta duran memurlar için 'İhtar aldığı gün sözleşmesi feshedilir. Ama bu adam öyle değil, bak sakallı gelmiş' diyerek memurlardan birine tokat atıyor. Erdoğan, attığı tokatın ardından da 'Eşek sıpası' diyerek memura sözlü hakaret ediyor.

Kadın Memurlara Cinsiyetçi Sözler

Toplantıda devletin memuruna tokat atan Ticaret Bakanlığı Gürbulak Bölge Müdürü Osman Erdoğan, vergi mükelleflerinin katıldığı bir toplantıda gümrük muhafaza memuruna tokat attığı ve hatta kadın memurlar için cinsiyetçi sözler kullandığı için büyük tepkiler almaya başladı. Görüntüleri sosyal medya üzerinden kamu oyu ile paylaşan CHP Genel Başkan Danışmanı ve İzmir Milletvekili Mahir Polat, paylaşımında "Bu ne rezalet Mehmet Muş!? Bir muhafaza memurunu mükellefin önünde nasıl tokat atıp küfredebilir bir müdür? Mesleğin ağırlığını özümsemiş onurlu insanlar yapmalı bu işi" ifadelerini kullandı.