Artık yapılan işlerle ünlü olabilmek için sosyal medyayı kullanmak son derece büyük bir önem arz ediyor. Yani aslına bakarsanız her ne iş yaparsanız yapın bunu bir şekilde şova dönüştürmeli ve yaptığınız şovu da sosyal medyadan dünyaya yaymalısınız. Eğer bu iki işi başarabilirseniz yaptığınız işte zirveye doğru hareket etmeniz daha kolay ve daha mümkün bir hal alıyor. Ama eğer yalnızca oturduğunuz yerden işinizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsanız bu konuda çok da bir başarı elde edemeyebilirsiniz. İşte Antalya'daki ünlü TikTok fenomeni Çılgın Dondurmacı da bunu fark etmiş olacak ki, dondurmacılığı bir şekilde fenomenlikle birleştirmiş. Ama tabii bu başarının da bir bedeli olabiliyor. Çıkan haberlere göre çılgın dondurmacı bir Arap müşterisinin kocası tarafından vurulmuş. İşte detaylar!

Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor Herkesin Dört Gözle Beklediği Kara Kış Kapıda! Türkiye 'İzlanda Soğukları'nın Etkisi Altına Giriyor

Dansçı Dondurmacı

TikTok mecrasında fenomen olma konusunda bir çıkış da Antalya'daki Çılgın Dondurmacıdan geliyor. Yaptığı danslarla herkesi sıraya dizen TikTok fenomeni Çılgın Dondurmacı, son olarak Arap bir müşteri tarafından vurulduğu iddiasıyla gündemde. TikTok camiasında ülkemizin bilinen fenomenlerinden birisi haline gelen Çılgın Dondurdmacı Mehmet Dinç, aslında Antalya'da AkkaPark AVM'nin önünde mütevazi bir Kahramanmaraş dondurması satıcısı idi. Ancak tezgahını açarak burada sıradan bir şekilde dondurma satarak ne uzayıp ne de kısalamayacağını fark eden Mehmet Dinç, işine bir parça şov bir parça da sosyal medya katmaya karar verdi. Ve bu kararla birlikte de sosyal medya şöhretini basamak basamak tırmanmaya başladı.

Şarkı da Çıkarttı

Aslen üniversite mezunu olan, pastane ve inşaat sektöründe bazı alanlarda çalışmış olan Mehmet Dinç, son olarak dondurmacılık yapmaya karar veriyor. Ama bakıyor ki, dondurma standında durup sıradan bir dondurmacı olarak dondurma satarak para kazanılmıyor. Bunun üzerine Mehmet Dinç dans ederek özellikle kadın müşterilerinin dikkatini çekiyor. Hatta öyle ki 7/24 dondurma tezgahının önü dans etmek isteyen insanlarla dolup taşıyor. Tüm bunları TikTok'a taşıyan ve gittikçe popülerleşen Mehmet Dinç sonunda "Kalbimsin" isimli bir şarkı bile çıkartıyor. Şu anda 18,4 milyon takipçiye sahip olan Çılgın Dondurmacı, geçtiğimiz günlerde bir kadın müşterisinin eşi tarafından vurulduğu iddiası ile gündeme geldi. Ancak çılgın dondurmacı konu hakkında "Benim bile haberim yok" dedi.