Son yıllarda kiminin çok sevdiği kiminin ise çok gömdüğü TikTok, her ne kadar belli bir kesim tarafından büyük linçlere maruz kalsa da hayatımızın bir parçası haline geldi. Özellikle de canlı yayınlar sayesinde birçok fenomen TikTok'tan para kazanabiliyorken, TikTok birçok sosyal mecrayı sollayabilmiş durumda. TikTok'un hayatımıza kattığı isimlerden biri de Mika Raun oldu! Çektiği videolar ve geçirdiği ameliyatlar adeta kendini yeniden yaratmayı başaran Mika Raun, bugün Onedio'ya verdiği röportajda kendisi hakkında merak edilenleri açıkladı.

Mika Raun'dan Dikkat Çeken Açıklamalar!

TikTok'ta ünlü olduğu ilk zamanlarda estetik yaptırmayacağını kesin bir dille açıklayan Mika Raun, sonradan fikir değiştirmiş ve cinsiyet değiştirme ameliyatından tutun da, birçok estetik operasyonla büyük bir değişikliğe gitmişti. Mika Raun'a sorulan ilk soru ise "Daha önce estetik yaptırmayacağın konusunda kesin konuşmuştun. Fikrini değiştiren ne oldu?" oluyor.

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

Mika Raun ise bu açıklamaları yaptığı zaman 18 yaşında olduğunu ve zaman içinde fikrinin değiştiğini ifade etmekten geri durmuyor; "İnsanlar beni 18 yaşında tanıdılar ve 18 yaşında gördüler. Zamanla her insanın olduğu gibi benim de fikirlerim değişebiliyor. Bunu tamamen fikir değişikliğine, değişiklik adı altında bir şey olarak yorumluyorum. değişmek… Değişmenin beni hayata olumlu bağlayacağını düşünerek yapmış olduğum bir şey olarak düşünüyorum. Fikrimi değiştiren hiçbir şey olmadı. Sadece komik ama gerçekten durup dururken. Yeni bir haftaya girmiş, haftanın başı. Bir anda aklıma gelip, bir anda yaptırdığım bir şey oldu. Öyle fikrimi değiştiren büyük bir olay ya da ‘Ben bunu düşünüyordum, şimdi gerçekleştirebildim’ diye bir şey yok. Tamamen can sıkıntısından denebilir."

Mika Raun'un kazandığı parayı ise herkes merak ediyor ancak bu konuda kendisi bile net bir şey söyleyemiyor; "Bu soruya hiçbir zaman net bir şey söylemem. Sürekli ne kadar iş yaptığına, işin kalitesine, ne yaptığına, ne kadar vakit geçirdiğine göre bu miktar değişiyor."

Mika Raun hakkında herkesin merak ettiği bir diğer konu ise ailesi! Burgazadalı olan Mika Raun, ailesiyle ile oldukça samimiymiş; "Bu soru bana en çok sorulan sorulardan. Hep net olarak ailemle aramın çok iyi olduğunu, tamamen bana yıllarca emek verdiklerini ve gerçekten Allah’a dua ederken ‘Allah’ım şu insanlara gönlünden ne geçiyorsa ver’ dediğim insanlardan biri benim ailem. Ailemle aram çok iyi. Hala annem gelir benimle oturur. Babama sevgililerimi anlatırım. Hatta ben oturup annemle babama ilk ilişkimi anlatmış insanlardan biriyim. Bu operasyonlardan sonra oturup ‘Anne, böyle oldu, şöyle oldu’ diye anlatırım. Hiçbir zaman hiçbir problem olmadı. Onlar bana çok önem ve emek verdiler. Çok iyi büyütüldüm. Onlar bana kötü bir şey yapsalar da ‘Elbet bir nedeni vardır’ diye yorumlarım ve ailemin çok kıymetini biliyorum. Onları çok seviyorum. Onlar da beni… 15 yaşıma kadar ellerinden ne geliyorsa benim için yaptılar."