Sevgilisi Tohma, Seren Serengil'i hiçbir zaman yalnız bırakmıyor: Bu sefer de sevgilisini kızdıranlara gözdağı verdi!

Söylemezsem Olmaz'ın gözde yorumcusu Seren Serengil, ekranlara bomba gibi döndü. Geçtiğimiz yıl dumping sendromu ile boğuşan ünlü sunucu, Söylemezsem Olmaz'ın geçen sezon finalinden hemen önce safra kesesindeki taş sebebiyle rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Tedavisi tamamlanan Serengil, ekranlara eskisinden daha sağlıklı halde çıktı.

Dumping Sendromunun Üzerine Bir de Safra Kesesi Çıktı

seren serengil7-1

Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti! Demet Akalın'dan Sert Hamle: Rakipleri Sahne Kıyafetlerinde Cesur Seçimler Yaparken Demo Eşofmanı Çekti!

Geçirdiği mide ameliyatlarından sonra bir türlü eski sağlığına kavuşamayan Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz'ın geçen sezon finalinden birkaç gün önce, sancıları sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Yapılan testlerin ardından safra kesesinde taş olduğu belirlenen ünlü sunucu, sağlığının el vermemesi sebebiyle ameliyata alınamadı.

seren serengil hastane-3

Finale kadar kendisini toparlayıp ekranlara dönen Seren Serengil, programın son gününde seyircileri ile vedalaştı ve ardından tatil için soluğu Fethiye'de aldı. Bir süre otelde kalan ünlü sunucu, restorasyonu tamamlanır tamamlanmaz yatına geçti. Deniz ve güneşin uzunca bir süre tadını çıkaran Serengil, kontrolleri ve tedavileri için tekrar İstanbul'a döndü.

Her Güzel Şey Gibi Tatilin de Sonu Geldi

seren serengil tekne-2

Kendini toparlaması için birtakım tedaviler gören ünlü sunucu, tekrar yatına dönerek dinlenmeye devam etti. Bu sürede Marmaris'teki orman yangınlarına şahit olan Seren Serengil, canlı yayınlara sosyal medya üzerinden yangınlara elinden gelen tüm desteği verdi. Her güzel şeyin sonu olduğu gibi ne yazık ki ünlü sunucu için de tatilin sonu geldi.

seren serengil6-1

İstanbul'a döner dönmez safra kesesindeki taşlardan kurtulmak için bıçak altına yatan Seren Serengil'in ameliyatı bir hayli başarılı geçti. Bu süre içerisinde sağlığını toparlayan ve yemek yemeye başlayan ünlü sunucu, yeni sezonla birlikte tekrar kamera karşısına geçti. Yeni sezonda Seren Serengil'e Söylemezsem Olmaz'da Bircan Bali ve Deniz Akkaya eşlik etti. Birbirinden yetenekli üç sunucu, bu sezonda da seyirciyi ekran başına kilitledi.

Tohma Sevgilisini Kızdıranlara Gözdağı Verdi

tohma'dan seren serengil'i kızdıranlara gözdağı

Çalışmanın yanı sıra kendine ve sevgilisine de vakit ayıran Seren Serengil, dün sevgilisi Tohma ile birlikte Beşiktaş maçına gitti. Sevgilisi ile birlikte maç izlemenin tadını çıkaran Mustafa Rahman Tohma, çıkışta Seren Serengil'in fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabında "Kızdırmayın aşkımı" notuyla paylaştı.