Araç satın almak isteyenler için en avantajlı kampanya Renault’ta. Türkiye’nin en çok tercih edilen bireysel, hafif ticari ve ticari araç markası Renault’un 2022’ye özel kredi finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Üstelik Renault’un araç kredisi finansmanındaki %0.99 faiz fırsatından yararlanarak, işletmeniz için en uygun ticari aracı satın alabilirsiniz.

Renault %0.99 Faizli Araç Kredisi Kampanyası

Renault tarafından duyurulan yeni araç kredisi kampanyası sayesinde birikiminiz olmasa dahi hafif ticari araç satın alabilirsiniz. İşleriniz ve işletmeniz için mevcut olan ihtiyaçlar doğrultusunda en kaliteli ve en işlevsel aracı satın almak için Renault’a başvurabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak ve çok uygun geri ödeme koşullarının yer aldığı Renault düşük faizli araç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. En yeni hafif ticari Renault marka otomobilleri çok cazip fiyatların yanı sıra çok uygun geri ödeme koşullarındaki araç kredisi desteğinden yararlanarak, satın alabilirsiniz.

Renault Finans tarafından sağlanan araç kredisi kampanyası ile 2021 ve 2022 otomobil model hafif ticari sınıftaki otomobil modellerini bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz. Renault’un %0.99 faizli araç kredisi finansmanı kampanyasını 2021 ve 2022 model “Yeni Express Van”, “Yeni Express Combi”, Trafic Multix”, “Trafic Panelvan”, “Master Panelvan” ve “Master Kamyonet” araçlarında değerlendirebilirsiniz.

Renault Ticari Araçlarda 100.000 TL’ye %0.99 Faiz Kampanyası

Renault tarafından belirtilen araçların satın alımlarında tam 100.000 TL limitli ve %0.99 faizli araç kredisi finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 100.000 TL limitli araç finansmanını %0.99 kredi faiz oranı ve yanı sıra tam 12 ay vade imkanıyla kullanabilirsiniz. Böylelikle aylık araç kredisi taksit tutarlarınız yalnızca 9.015 TL olur. Kampanya kapsamında Renault tarafından sunulan indirim ve düşük faizli araç finansmanı desteğinden ister aynı anda ister de ayrı ayrı yararlanabilme imkanı bulunmaktadır.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İşletmeniz için en uygun olan aracı çok uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra düşük faizli araç finansman desteğiyle bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz. Üstelik kampanyadan yararlanabilmek için vakit kaybetmeden size en yakın Renault şubelerine giderek, şahsen başvurunuzu yapabilirsiniz. Renault Finansman ile anlaşmalı olan finansman kuruluşları tarafından başvurunuz anında değerlendirilir ve sonuçlandırılır.