Yapı Kredi Bankası, yaşanan zamlar sonrasında, toplu ulaşım masraflarının bütçelerde oluşturduğu ağır yükün hafifletilmesine yönelik bir kampanya hazırlamış. Aynı zamanda kredi kartlarının ve TL kartların temassız özellikleri ile mobil ödeme sistemlerinin yaygınlaştırılması ve tanıtılmasını hedefleyen kampanya aracılığıyla, birçok kentte toplu ulaşım harcaması yaparken % 30 oranında iade alabiliyorsunuz. Kampanyaya World Mobil uygulamasında bulunan katılım butonuna tıklanarak katılabiliyorsunuz. 31 Mart tarihine kadar sürecek olan kampanyadan faydalanmak için, World mobil uygulamasını hemen telefonunuza indirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası World Mobil Temassız Toplu Taşıma Kampanyası Özellikleri

31 Mart 2022 tarihine kadar sürecek olan kampanyada, 1 TL ve üzeri toplu taşıma ücretlerini, World kredi kartı ya da TL kart temassız özelliğiyle ya da mobil ödeme sistemiyle gerçekleştirerek faydalanabiliyorsunuz. Toplu taşıma ödemelerini kartınızın temassız özelliği ya da World Mobil aracılığıyla yaptığınızda, ödediğiniz ücretin % 30’una karşılık gelen tutarı iade alıyorsunuz. Kampanyadan toplamda 30 TL kazanabiliyorsunuz.

Toplu ulaşımda temassız özelliğini kullanarak 30 TL kazanabileceğiniz iller ve toplu taşıma sistemleri şöyle listelenmiş; Adana, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sivas, Edirne, Bandırma, Çanakkale, İnegöl, Konya, Alanya, Antalya, Ordu, Ankara, Kahramanmaraş, Burdur, Düzce, Osmaniye, Mardin, Alaplı, Altınova, Ereğli, Niğde, Kırklareli, Yozgat, Safranbolu.

Temassız Ödeme ve Mobil Ödeme Sistemleri Kullanılmalı

Bu şehirlerde bulunan toplu taşıma sistemlerinde, Yapı Kredi Bankası World kart ya da World özellikli TL Kartların temassız özelliklerini kullanarak ödeme yapmanız gerekiyor. Yanı sıra World Mobil uygulamasında bulunan online ödeme sistemini de kullanarak kampanya ödüllerinden faydalanabilirsiniz. World kart kredi kartları ile TL kartların üzerlerinde dalga işaretinin bulunması, kartların temassız özelliğine sahip olduğu anlamına geliyor. Kartlarınızda temassız özelliğinin bulunmaması halinde, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek, kart değişimi talep edebilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Temassız ve mobil ödeme sistemlerinin, kolay ve süratli bir şekilde ödeme yapılmasını sağlaması, salgın döneminde hijyen açısından ne denli önemli olduğu daha net anlaşılan sitemler olarak öne çıkıyor. Hemen tüm bankalar çeşitli kampanyalara aracılığıyla temassız ve online ödeme sistemlerinin tanıtımı va daha fazla kullanılmasını sağlamaya yönelik kampanyalar oluşturuyorlar.