2022 yılı başladığından beri, markalar sıfır otomobil satışlarında özel kampanyalar hazırlayarak, otomobil almak isteyenlere çok özel fırsatlar sunuyorlar. Toyota ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri olarak, bu sürece en büyük katkıyı sağlayan markalardan biri olarak öne çıkıyor. Sıfır otomobil alımlarında sağladığı kolaylıklar, kampanyalı fiyatlarla, Toyota sürekli yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Sıfır Toyota Yaris kampanyası

Toyota’nın en çok rağbet gören modellerinden biri olan Yaris için hazırlanan son kampanya da, 2021 model Toyota Yaris sahibi olabilmeniz için her şey düşünülmüş. 12 ay vade seçeneğiyle 75.000 TL’ye kadar sunulan kredi finansman desteği, % 0,69 gibi son derece düşük bir faiz oranıyla sunuluyor. Akbank, ALJ Finans ve Garanti BBVA aracılığıyla anlaşmalı şekilde sunulan taşıt kredisi, 2021 model sıfır Toyota Yaris araçlarını kapsıyor.

Özel detaylar ve yeni donanımlarla teknolojinin ulaştığı seviyenin adeta bir aynası olan Yaris modelleri, isterseniz taşıt kredisi yerine, indirimli olarak satın alabileceğiniz kampanya fiyatlarına da sahip. İndirimli satış fiyatıyla birlikte, taşıt kredisi avantajını birlikte kullanmak maalesef mümkün değil. Bir Yaris sahibi olabilmenizi sağlamak için, özveriyle hazırlanmış bu özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Sıfır Toyota Professional Ailesi Kampanyası

Professional kategorisinde bulunan Proace City, Proace city cargo ve HII UX modellerini kapsayan kampanya, ticari otomobil almak isteyenler için çok önemli avantajlar sunuyor. Kampanyayla 2021 model Proace city veya Proace city Cargo ile 2021 ve 2022 model Hilux Toyota’ları satın alabiliyorsunuz.

12 ay vade seçeneğiyle 100.000 TL taşıt kredisi kullanma seçeneği, % 0,69 gibi düşük bir faiz oranıyla sunuluyor. Taşıt kredisi avantajından faydalanmak istemeyen alıcılar, otomobilleri kampanyalın ve indirimlim satış fiyatlarıyla alabiliyorlar. Ticari modelleri yoğun şekilde tercih edilen Toyota’nın, hazırladığı bu kampanya ticari otomobil almak isteyen kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Kampanyadan yararlanabilmek için ilave hizmet paketleri almanıza gerek yok. Herhangi bir ön şart olmaksızın, hazırlanmış taşıt kredisi ve indirimli fiyat avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Güçlü ve özel donanımlı Professional ailesi modellerinden herhangi birini, hemen Toyota Plaza’lara uğrayarak inceleme ve test sürüşü yapma şansınız bulunuyor.