Pandemi döneminde e-ticaret alışverişlerinde ciddi artışlar yaşandı. Bu dönemde e-ticaret üye işyerlerinden yapılan alışverişlerin sayısında artış yaşanmasıyla birlikte bu alandaki kampanyaların sayısı da arttı. Özellikle bankaların internet alışverişleri için sundukları çok avantajlı kampanyalar bulunuyor. İndirim, hediye puanlar gibi pek çok farklı şekilde sunulan kampanyalara Burgan Bank’ın Trendyol indirim kampanyası da eklendi. Kampanyayla birlikte Trendyol alışverişleri sadece 1 TL oluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Burgan Bank Trendyol Alışverişlerinde 1 TL Kampanyası

Burgan Bank, dijital bankacılık kanalı ON ile Trendyol indirim kampanyası sunuyor. Bankacılık sektöründeki rekabet kapsamında müşteri portföyünü genişletmek isteyen Burgan Bank, hemen On’lu olana Trendyol’da indirim hediye ediyor. Trendyol alışverişlerini 1 TL’ye düşüren indirim kampanyasından yararlanabilmek için tek yapılması gereken ise On’lu olmaktır.

Burgan Bank’ın On bankacılık sistemine hemen kayıt olarak, müşterisi olanlar kampanyadan faydalanabilmektedir. Burgan Bank On’lu olarak Trendyol alışverişlerinizde 50 TL’lik sepet tutarını 1 TL’ye indirebilirsiniz. Kampanya kapsamında 9.02.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında On’lu olan tüm yeni müşterilere Trendyol’da geçerli 50 TL alışverişlere 49 TL tutarında indirim kodu hediye ediliyor.

Trendyol On İndirim Kodu Kullanımı

Trendyol ile ON arasında düzenlenen protokol kapsamında 9.02.2022 ile 31.03.2022 tarihleri arasında On’lu olan müşterilere 49 TL değerinde indirim kodu verilmektedir. Kampanya kapsamında Trendyol.com veya Trendyol Mobil uygulamalarında yapılacak tek seferde 50 TL alışverişe tam 49 TL indirim kazanılabiliyor. Böylelikle 50 TL’lik Trendyol alışverişleri için sadece 1 TL ödeniyor.

Kampanya geçerlilik tarihi en son 31.03.2022 tarihidir. Ancak kampanya için 1.000 katılım/başvuru sınırı uygulanmaktadır. Kampanya geçerlilik tarihine kadar bu limite ulaşılması durumunda kampanya otomatik olarak sona erdirilmektedir. Kampanya kapsamında yeni ON müşterileri kazandıkları Trendyol 49 TL indirim kodunu en geç 31.03.2022 tarihine kadar kullanmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodunun geçerliliği kalmamaktadır. Ayrıca kampanya kapsamında kazandığınız 49 TL tutarındaki indirim kodunu Trendyol.com ve Trendyol mobil kanallarından yapacağınız altın, dijital ürün ve cep telefonu alışverişleri dışındaki tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte özel kampanyalı butik ve ürünlerde ek kampanya olarak indirim kodu kullanılamaz.