Bereket dolu Ramazan ayının son günlerini geçirdiğimiz bugünlerde bayram mutluluğu ve heyecanını da yaşıyor. Son yıllarda Covid-19 pandemisi etkisi altında geçen bayramlar, bu yıl çok daha özgür olacak. Bunu değerlendirmek isteyen bayram hazırlığında olanlar için nakit desteği Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank açıkladığı bayram kredisi desteğiyle ister tatile gitmek, ister de ailenize vakit geçireceğiniz etkinliklere katılmak için hemen kredi kullanabilmenize yardımcı oluyor. İşte Vakıfbank’ın bayrama özel ihtiyaç kredisinin tüm detayları ve koşulları!

36 Ay Vadeli Vakıfbank Bayram Kredisi

Vakıfbank bayram kredisi ile bu Ramazan Bayramı, masraflarınız gözünüzü korkutmayacak. Çünkü Vakıfbank’ın sunduğu bayram kredisini şimdi kullanarak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve ilk taksit ödemesine tam 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Vakıfbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi sayesinde vatandaşın bu bayram ekonomik olarak rahat etmelerine yardımcı oluyor. Vakıfbank’ın 3 ay ödemesiz bayram kredisinde ayrıca tam 36 ay vade imkanı da bulunuyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

36 aylık vadenin ilk 3 ayı boyunca isterseniz hiç ödeme yapmayabilirsiniz. Vakıfbank bayram kredisi için ayrıca herkesin bütçesine göre düzenleyebileceği farklı ödeme planı seçenekleri bulunuyor. Vakıfbank’ın bu ödeme seçenekleri arasında aylık eşit taksit, aylık artan taksit, aylık azalan taksit, 3 aylık eşit taksit, son taksit balon ödeme ve değişken taksit şeklinde farklı ödeme planı alternatifleri sunuluyor. Bu alternatifler arasında özellikle bu dönemde birikim yapmanın zorlukları da göz önünü alınca pek çok vatandaş tarafından 3 ay ödemesiz aylık eşit taksitli olan ödeme planı daha yoğun şekilde tercih ediliyor.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu

Vakıfbank bayram kredisi 3.000 TL’den 125.000 TL’ye kadar acil bayram masraflarınız için 36 aya varan vade imkanı ve 3 ay ödemesiz dönem desteği sunuyor. Ayrıca Vakıfbank’ın bayram kredisinde uygulanan faiz oranları ise sadece %1.55’ten başlıyor. Kredi kampanyası kapsamında aylık akdi faiz oranı %1.55’ten başlayarak, başvuruda bulunan kişinin kredi notuna göre belirlenmektedir. 40.000 TL limitli 36 ay vadeli bayram kredisinde %1.55 faiz oranından yararlanılabiliyor. Böylelikle taksit ödemesi 1.534.25 TL taksit tutarı ödemesi gerçekleştiriliyor.