1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata ihtiyaçlarınız bir anda karşınıza çıktığında bütçeniz buna yeterli gelmeyebilir. Böylesi durumlarda piyasa şartlarında en uygun faiz ve en uygun geri ödeme olanaklarına sahip olan Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. 100 bin TL’ye kadar başvuru yapabileceğiniz Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvuru olanakları ise oldukça basit. İşte detaylar!

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvuru Yolları

yapı kredi 1-2

36 aya varan taksitlerle geri ödeme olanaklarından yararlanabileceğiniz ihtiyaç kredisi için Yapı Kredi Bankası’nın belirlemiş olduğu faiz oranı yalnızca %2,19. Üstelik de kredi başvurunuzu yapabileceğiniz birçok alternatif söz konusu. Başvurunuzu size en yakın Yapı Kredisi şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi hiçbir şekilde şubeye gitmeden internet ya da telefon bankacılığı kanalları ile de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şimdi Alın 3 Ay Sonra Ödeyin

yapı kredi 2-2

Yapı Kredi ihtiyaç krediniz için dilerseniz 3 ay erteleme özelliğini de kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil ya da Bireysel İnternet Şubesi üzerinden 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için Mobil ya da internet şubesi kanallarından kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Kampanyayı seçtikten sonra ilk taksit tarihi kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde olur. Kampanyanın azami vadesi ise ödemesiz dönem dahil olmak üzere 36 ay olup, en fazla 90 gün erteleme seçeneği bulunmaktadır.

Gerekli Belgeler

yapı kredi 3-1

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurunuz onaylandıktan sonra gerekli olan belgeler ise şu şekildedir:

  • Başvuran kişiye ait nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport
  • Gerekli görüldüğü takdirde ikametgah belgesi ya da son üç aya ait telefon, doğalgaz ya da su faturası
  • Düzenli bir gelirinizin olduğuna dair belge. (Ücretliler: Maaş bordrosu - Serbest meslek sahipleri ya da ticaret erbapları: Son yıla ait vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu, Ticaret Sicil Gazetesi, Oda kayıt belgesi – Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı - Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı - Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı)

Bu belgeleri size en yakın Yapı Kredi şubesine teslim ederek kredinizin hesabınıza havale edilmesini sağlayabilirsiniz.