Eğitimden, sağlığa veya mutfak giderlerine kadar her alandaki acil masraflar için nakde ihtiyacı olanlara TEB’den büyük kolaylık. TEB tarafından duyurulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile sadece %1.95’den başlayan faiz oranlarına sahip 3 ay ertelemeli kredi kullanılabiliyor. İşte TEB “Hoş Geldin Kredisi” kampanyasından yararlanma koşulları ve başvuru yöntemleri!

TEB’den 3 Ay Ertelemeli Hoş Geldin Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), henüz TEB’li olmayan ve kampanya döneminde TEB’e gelen tüm müşterilerine avantajlı ödeme koşullarına sahip “Hoş Geldin Kredisi” desteği sunuyor. Düzenlenen yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yeni TEB müşterileri, çok avantajlı koşullarda kredi kullanarak, ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

TEB tarafından yeni müşterilerine özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında ilk taksit ödemesine 3 ay sonra başlanabiliyor. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ile TEB müşterileri, tüm acil nakit ihtiyaçlarını anında karşılıyor ve geri ödemesine ay sonu gelmeden başlamıyor. Böylelikle geri ödemede ciddi bir yükle karşılaşmamışta oluyor.

TEB Hoş Geldin Kredisi Koşulları

Acil nakit ihtiyaçları için avantajlı koşullardaki ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları belli oldu. Kampanyadan yalnızca kampanya döneminde CEPTETEB Mobil, TEB İnternet Şubesi veya TEB şubelerine gelerek TEB’li olanlar yararlanabilmektedir. Kampanya döneminde TEB müşterisi olan herkes tam 36 ay vadeli ve 3 ay erteleme destekli olarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Yeni TEB müşterileri ihtiyaç kredisi ürününü 3 ay ertelemeli dönemde dahil olacak şekilde toplam 36 ay vadeli olarak sadece %1.95’ten başlayan kredi faiz oranlarıyla kullanabiliyor. Ancak bankacılık mevzuatı gereğince 36 ay vadeyi en fazla 50.000 TL limitli kredi için seçebiliyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade, 100.001 TL ve üstüne ise 12 ay vade seçimi yapabiliyor. Cep telefonu alımlarında 5.000 TL’ye kadar 12 ay, 5.001 TL üzerinde 3 ay vade seçimi yapılabiliyor.

Kampanya kapsamında TEB’den yapılacak ihtiyaç kredisi başvurularında 10.000 TL limitli bir ihtiyaç kredisi kullanımında 12 ay vade için %1.95 faiz oranından ayda sadece 971.19 TL taksit ödemesi gerçekleştiriliyor. Kredide 55 TL tutarında “Kredi Tahsis Ücreti” uygulanıyor.