Akbank teknolojide yaşanan gelişmelerin, bankacılık hizmetlerine uygulanması konusunda yüksek bir performansa sahip. Sürekli yeni hizmet türleriyle, teknolojinin bankacılık hizmetlerine uyarlanması sağlanıyor. Bu kapsamda hazırlanmış olan Direkt Kredi hizmeti, nakit ihtiyacınız oluştuğunda, bankaya gitmenize gerek kalmadan hemen kredi kullanabilmenizi sağlayan bir hizmet sunumu. Akbank müşterilerinin kullanabildiği Akbank Direkt Kredi, dakikalar içerisinde onaylanan kredinizi kullanmanızı sağlayan bir alt yapıya sahip.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bankanın zaten müşterisi olan kişiler, cep telefonlarını kullanarak mobil uygulamaya girebiliyor ve girdiklerinde, telefonlarını sallayarak kullanabilecekleri kredi tutarını anında öğrenebiliyorlar. Bir diğer deyişle, kredi için başvurmaları bile gerekmiyor. Uygulamaya girdikten sonra telefonun sallanması, ne kadar kredi kullanabileceklerini hemen öğrenmelerini sağlıyor ve isterlerse hemen başvurabiliyorlar. Başvurular dakikalar içerisinde sonuçlandırılıyor ve kredi kullanımına da hemen başlayabiliyorsunuz.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Banka müşterisi olanlar, mobil uygulama, internet şubesi veya Akbank Telefon Şubesi aracılığıyla direkt kredi başvurusu yapabiliyor. Başvurular birkaç dakika içerisinde sonuçlandırılarak, gerekli işlemlerin yapılması sonucunda, kullanmak istediğiniz kredi tutarı hesabınıza geçiriliyor. Bundan sonrasında istediğiniz gibi kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Akbank Direkte Kredi en yüksek 100.000 TL olarak kullanılabiliyor. Kredi sigortalı ve sigortası olmak üzere iki seçenekle sunuluyor. Sigortalı olarak krediyi kullandığınızda uygulanan faiz oranı % 2,08. Kredisi sigorta yaptırmadan kullanmak isterseniz uygulanan faiz oranı % 2,29 oluyor. Kredilerde yasal sınır olan 50.000 liraya kadar kullanımlar 36 ay vadeyle, 50.000 TL ile 100.000 TL arası krediler en fazla 24 ay vade seçeneğiyle sunuluyor.

Akbank Direkt Kredi İçin Banka Müşterisi Olmak Gerekiyor mu?

Direkt kredi ürününü kullanabilmek için, Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Her banka müşterisi için hazırlanmış olan kullanılabilir kredi limiti bulunuyor. Bununla birlikte, Akbank Mobil Uygulamasını telefonunuza indirerek, henüz müşteri değilseniz bile, birkaç dakika içerisinde işlemleri tamamlayarak müşteri olabiliyorsunuz. Müşteri olma işlemleri sırasında Direkt Kredi ürününü kullanmak istediğinizi belirterek, bu üründen bankaya gitmenize gerek olmadan faydalanabilirsiniz. Mobil uygulama aracılığıyla banka müşterisi olmak için NFC uyumlu cep telefonunuzun olması ve yeni tip çipli T.C. kimlik kartınızın bulunması gerektiğini unutmamalısınız.