Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bankaların yeni müşteri kazanmak için yaptığı kampanyalar, vatandaşa önemli fırsatlar sunuyor. Son yıllarda bankalar arasında artan rekabet çerçevesinde, vatandaşlar banka ürün ve hizmetlerini kullandıklarında yüzler TL’ye varan hediyeler kazanabiliyor. Yeni yılla birlikte artan bankacılık kampanyaları çerçevesinde İş Bankası, yeni müşterilerine 200 TL hediye veriyor. Türkiye İş Bankası’nın yeni müşterileri için sunduğu 200 TL hediye kampanyasından herkes faydalanabiliyor.

İş Bankası İşCep 200 TL Kampanyası

Türkiye İş Bankası, yeni müşterileri için 200 TL değerinde hediye veriyor. Daha önce İş Bankası’nı kullanmamış ve ilk defa hesap açan kişiler için 200 TL hediye veriyor. İş Bankası’nın yeni müşterilere özel 200 TL hediye kampanyasından yararlanabilmek için belirli şartları taşımanız gerekiyor. Buna göre kampanya kapsamında yeni İş Bankalı olmanız gerekiyor. Ayrıca yeni İş Bankası müşterisi olmak için İşCep kanalını kullanmanız gerekiyor. Yani İş Bankası müşterisi olmak için mobil bankacılık kanalı İşCep üzerinden hesap açma başvurusunda bulunmanız gerekiyor. İş Bankası şubelerinden yapacağınız başvurularınız kampanya kapsamında bulunmuyor.

İş Bankası 200 TL Hediye Nasıl Alınır?

Türkiye İş Bankası’nın düzenlediği İşCep’li ol, 200 TL hediye kazan kampanyasından yararlanmak çok kolay. İş Bankası’nda hesabınız bulunmuyor ise İşCep uygulamasını cihazınıza indirebilir ve uygulamadaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden hesap açma başvurunuzu iletebilirsiniz.
İşCep uygulaması üzerinden başvurunuzu oluşturduğunuzda, şubeye gitmenize gerek olmadan çevrimiçi olarak müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Bu işlemler sonucunda İşCep’li olabilirsiniz. 200 TL hediye kampanyasından faydalanmak için hemen İş Bankası Maximum kredi kartı başvurunuzu da yine online olarak yapmalısınız. Onaylanan Maximum kredi kartınızla tek seferde gerçekleştireceğiniz 200 TL ve üzeri alışverişini için 200 TL MaxiPuan kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazandığınız 200 TL değerindeki MaxiPuan’ları tüm Maximum üye işyerlerinde yapacağınız işlemlerde koşulsuz olarak kullanabilirsiniz. Kazanılan MaxiPuan’lar işlemin gerçekleştirildiği ayı takip eden ayın ilk 15 gün içerisinde yüklenir. Yüklenen MaxiPuan’lar 10 gün süre boyunca geçerlidir. Bu süre sonuna kadar kullanılmayan MaxiPuan’lar otomatik olarak silinir. Bu nedenle karta yüklendikten sonraki en geç 10 gün içerisinde MaxiPuan’ların alışverişlerde kullanılması gerekiyor.