Ramazan’ın gelmesiyle birlikte tüm markaların birbirinden avantajlı kampanyaları açıklanmaya başladı. Her yıl olduğu gibi 2022 Ramazan ayı boyunca da tüketiciler harcadıkça kazanıyor, birbirinden önemli indirim fırsatlarından yararlanabiliyor. Son indirim kampanyası da teknolojiden geldi. Türk Telekom, Ramazan Sahur kampanyası ile herkese 10 GB Hediye ediyor. İşte Türk Telekom Ramazan Sahur kampanyasının detayları!

Türk Telekom’dan Sahura Özel 10 GB Hediye

Türk Telekom, her yıl olduğu gibi 2022 Ramazan’da da abonelerine kazandırmaya devam ediyor. Türk Telekom’lular ve Türk Telekom’a yeni gelenler “Ramazan Sahur” kampanyası ile kesintisiz internetin keyfini doyasıya yaşıyor. Ramazan boyunca Türk Telekom mağazalarına gelenlere tam 10 GB hediye ediliyor.

Kampanya kapsamında sahur vakitlerini içeren her gün 00.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 10 GB hediye internet paketi kazanabiliyorsunuz. Hediye olarak sunulan 10 GB hediye internet paketi için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Türk Telekom mağazalarına giderek, kampanyaya katılımınızı sağlayabilir ve Ramazan boyunca sahur vakitlerinde bol bol internet kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Türk Telekom Sahur Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Türk Telekom tarafından düzenlenen “Ramazan Sahur 10 GB” kampanyası 01.04.2022 ile 04.05.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olan tüm Türk Telekom aboneleri gece 00.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında geçerli olacak şekilde tam 10 GB hediye internet kazanıyor. Türk Telekom tarafından sunulan hediye 10 GB internet paketi, abonenin kampanyaya kayıt olmasından itibaren 06.05.2022 tarihine kadar geçerli olacak şekilde kullanılabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Türk Telekom Ramazan Sahur kampanyasından 01.04.2022 itibariyle yeni ve mevcut her Türk Telekom bireysel faturalı ve faturasız, belirli kurumsal tariflerde yer alan aboneler yararlanabilmektedir. Bununla birlikte işbirliği tarifelerinde yer alan aboneler ve “data” hattına sahip müşteriler kampanyadan yararlanamamaktadır.

Türk Telekom’un Ramazan boyunca devam edecek ve sahur vakitlerinde kesintisiz internetin keyfini bol bol çıkartmanızı sağlayacak kampanyasına kolayca katılabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için size en yakın Türk Telekom bayilerine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Çünkü Türk Telekom’un 2022

Ramazan ayına özel “Sahur 10 GB” hediyesinin kullanılabilmesi için başvuru işlemleri sadece Türk Telekom mağaza ve bayilerinden yapılabiliyor.