Türkiye’nin en fazla aboneye sahip, en büyük GSM operatörü Türk Telekom abonelerine bedava internet fırsatları sunmaya devam ediyor. Mobil internet kullanımının her geçen gün artmaya devam ettiği günümüzde kullanıcılara sunulan bedava internet paketleri ise büyük ilgi görüyor. Türk Telekom bedava internet kampanyaları da kullanıcılara kesintisiz ve daha uzun süreli bir internet kullanım imkanı getiriyor. Peki Türk Telekom bedava internet kampanyaları neler? Türk Telekom bedava internet paketlerinden nasıl yararlanılır? Türk Telekom bedava internet paketi nasıl alınır? Sorularının yanıtları haberimizde!


Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava İnternet Kampanyası


Çevreci kuruluşlardan birisi olan Türk Telekom, doğanın korunması amacıyla son yıllarda tüm abonelerinin e-fatura sistemine geçişini teşvik etmeye çalışıyor. Gereksiz kağıt israfının önüne geçmek için abonelerinin faturalarını dijital olarak temin etmeleri için teşvik ediyor. Türk Telekom faturasını “e-fatura” olarak almaya başlayan tüm abonelerine 1 GB hediye internet veriyor. 1 GB hediye internet paketi alabilmek için “fatura dökümünü e-posta olarak almak istiyorum” talimatı vermeniz gerekiyor. Başvuru için cihazınızın kısa mesaj servisinde “1GB” yazıp bir boşluk bırakarak “e-posta adresinizi” yazarak, 3008 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!


Türk Telekom 8 GB Bedava İnternet Kampanyası


Türk Telekom tarafından EBA kullanacaklar için 8 GB bedava internet kampanyası sunuluyor. EBA TV’de geçerli olan 8 GB hediye internet paketiyle öğrenciler evde eğitimin zorunluluk haline geldiği 2021’ de derslerinden geri kalmıyor. Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet almak için ek başvuru yapmanıza gerek bulunmuyor. Tüm Türk Telekom abonelerinin hatlarında otomatik olarak bedava 8 GB EBA internet paketi yüklenmiş durumdadır. Bedava EBA paketinizdeki kalan GB’lerinizi ise “KALAN EBA” yazarak, “5555” numarasına SMS göndererek, öğrenebilirsiniz.


Türk Telekom SelfyCard Bedava 5 GB İnternet


Türk Telekom bedava internet paketleri arasında SelfyCard paketi de bulunuyor. Türk Telekom servisleri arasında yer alan Selfy’e abone olan herkes anında 5 GB hediye internet paketi kazanıyor. Türk Telekom Selfy abonesi olan herkes 1 hafta geçerli olacak 5 GB hediye internet paketin anında kullanmaya başlıyor.