Instagram'ın sevilen ünlülerinden Şeyma Subaşı, barıştığı sevgilisi Meedo'yla birlikte Türkiye'ye geldi fakat tam Bodrum, Antalya, Marmaris ve birçok yeri daha etkisi altına alan yangınlarla ciğerimizin de yandığı bir dönemde eğlencelerine tam gaz devam etmeleri herkesin siniri bozuyor. Birçok ünlü ve sosyal medya kullancısı kendi kendilerine yardım toplamaya ya da destek olmaya çalışırken Şeyma'nın hava gösteriş peşinde olması sosyal medyada büyük tepki çekti.

Barıştılar!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Meedo ve Şeyma yollarını ayırmış ancak çiftimizin neden ayrıldığını bir türlü anlayamamıştık. Ortaya atılan birçok iddianın ardından Meedo, eski Instagram hesabını açmış ve oradan açıklamalar yaparak Şeyma'ya aşık olduğunu dile getirmişti. Hatta aynı hesap, sadece Şeyma'yı takip ediyordu.

Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor Dünyanın En Ölümcül Doktoruyla Tanışın! Aynı Ameliyatta 3 Kişiyi Birden Öldürerek Tarihe Geçen En Tehlikeli Doktor

O açıklama ise şöyleydi;  ”Şeyma Subaşı’yla olan ilişkimi dışarda tutarak açıklıyorum. Türk medyasında ortaya çıkan bazı yanlış noktalara açıklık getirmek istiyorum. İlk olarak bir çift bir bebek kaybetmenin çetin deneyimini yaşarsa bu onları duygusal açıdan da olmak üzere birçok şekilde etkiler. Medya onu sürekli kötü gösteriyor ki bu doğru değil. Şeyma’dan ayrılmayı tercih etmedim ve o da benden ayrılmayı tercih etmedi. Bazen iki insanı biraraya getiren şeyleri hatırlamak için zamana ihtiyacınız olur. İkincisi de Şeyma’nın ne kadar harcama yaptığından hiç şikayetçi olmadım. aslına bakarsanız ben bir insanla ilişkide olduğumda onun da aynı harcama imkanına sahip olması gerektiğine inanırım ve istediği her şeyi alabilmeli. Ben insanların onun hakkında ne düşündüğünü önemsemeden ona dünyaları vereceğim bir kadına aşığım. Çünkü o çok iyi biri ve hiçbir zaman değişmek istemiyor.”

Şeyma Subaşı Instagram'dan Gelen Linçlere Aldırmıyor!

Bu açıklamanın ardından sevgilisi Şeyma ile yeniden barışan Meedo'nun ne kadar aşık olduğunu hepimiz görmüş olduk. Barışmanın ardından soluğu Bodrum'da alan çiftimiz ise ilk olarak kucak kucağa poz vererek ne kadar aşık olduklarını kanıtlamaya çalıştı. Ardından da Şeyma, özel jetten fotoğraf atarak yine gösteriş merakına yenik düştü.

seyma-subasi-2.png

Tüm bunların üzerine ise Meedo'nun kiralığı lüks yattan storylerin ardı arkası kesilmedi. Tüm Türkiye hatta kendisinin de bulunduğu yerler alev alev yanarken storyler atmaya devam eden Şeyma Subaşı, bugün sabah önce spor storyleriyle güne başladı ardından da kızı Melisa'yla hiçbir şey olmamış gibi oyunlar oynadı. Elbette kimsenin hayatına karışacak değiliz fakat yaşadığınız hayatı birkaç gün gözümüze sokmasanız olmaz mı? Sosyal medyadan büyük bir linç yiyen Şeyma Subaşı tüm bunlara aldırmadan eğlenmeye devam ediyor. Hatta eğlenmekle de kalmıyor yaşadığı hayatın lüksünü ve şatafatını tüm koşullar altında Instagram takipçileriyle paylaşıyor.