Bankadan konut satışı, günümüzde ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sağlıyor. Gayrimenkul sektörünün çok altındaki fiyatlara ev sahibi yapan bankadan konut satışları ayrıca konut kredisi desteğiyle de ödeme kolaylığı sunuyor. Türkiye’nin faizsiz konut kredisi sunan bankası Türkiye Finans, bankadan konut satışı desteği de sunuyor. Türkiye Finans’ın konut satışı hizmetiyle artık herkes ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Türkiye Finans Satılık Gayrimenkuller

Türkiye Finans, Türkiye genelinde çeşitli nedenlerle eline geçen gayrimenkullerin satışını ihale usulüyle gerçekleştirmektedir. Bankadan konut satışı almanın tüm avantajlarını yansıtan Türkiye Finans konut satışı ilanlarına herkes teklif vererek, gayrimenkul piyasasının çok altına ev sahibi olma şansına sahip olabiliyor. Türkiye Finans bankadan konut satışında açılan ilanlar üzerinden bir teminat bedeli belirlenir. Bu teminat bedeli bankaya yatırıldıktan sonra ilan süresi sonuna kadar en yüksek teklife sahip olan kişi evi satın alma hakkını kazanır.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Türkiye Finans bankadan konut satışı hizmetlerinde faizsiz konut kredisi desteğinden de yararlanabiliyorsunuz. İhale sonunda satın alım hakkının sizde olması durumunda Türkiye Finans’tan faizsiz 120 aya varan vade fırsatı ve %0.89 kar payı oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilir ve kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Finans Sakarya’da Apartman Dairesi 190.000 TL

Türkiye Finans tarafından Sakarya’da satışa çıkartılan apartman dairesi, sadece 190.000 TL başlangıç bedeline sahiptir. Konut, Sakarya’nın Körfez ilçesi Atalar Mahallesi Uğurlu Sokak No: 4 Zemin Kat BB:3 adresinde bulunuyor. Türkiye Finans tarafından kat mülkiyeti tapulu olarak satışa çıkartılan apartman dairesinin satış başlangıç bedeli 190.000 TL olarak belirlenmiştir. 2000 yılında inşa edine binanın zemin katında bulunan ve doğalgaz altyapısına sahip olan apartman dairesine teklif verebilmek için teminat bedelinin yatırılması gerekmektedir.

Bu ilan nezdinde satış bedeli fiyatı 190.000 TL üzerinden ihale katılım bedeli tutarı 8.968 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutarı Türkiye Finans şubeleri aracılığıyla yatıran herkes konut için minimum 2.000 TL artış sağlayacak şekilde teklifini iletebiliyor. İhale sürecinde en yüksek teklif sahibi, Türkiye Finans faizsiz konut kredisi desteğiyle 120 ay vadeyle konutu satın alabiliyor.