Son yıllarda bankadan konut satışlarına olan talep büyük bir artış yaşıyor. Özellikle 2022 yılında Türkiye genelinde gayrimenkul sektöründe yaşanan fahiş fiyat artışları, vatandaşın ev satın alabilme şansının kalmamasına neden oluyor. Buna karşın bankadan konut satışı hizmetleri herkesin bütçesine uygun bir şekilde ev sahibi olabilme şansını yakalamasını sağlıyor. Türkiye’nin katılım bankası Türkiye Finans tarafından da konut satışı yapılıyor. İşte güncel Türkiye Finans konut satış ilanları ve faizsiz konut kredisi desteğinin tüm ayrıntıları!

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Türkiye Finans Bankadan Konut Satışı Hizmeti

Türkiye’nin en büyük katılım bankacılık kuruluşlarından birisi olan Türkiye Finans’ta, diğer bankalar gibi bankadan konut satışı hizmeti sağlıyor. Borçlar nedeniyle eline geçen konutların satışını gerçekleştiren Türkiye Finans, satışları çok uygun başlangıç bedellerine sahip olan ihalelerle gerçekleştiriliyor. Böylelikle de gayrimenkul fiyatları karşısında çok düşük fiyatlara ev sahibi olunabiliyor.

Türkiye Finans Konutları Nasıl Alınır?

Türkiye Finans tarafından satışa sunulan güncel konutlar “bankadan.com”, “intengo”, “tapu.com”, “muzayede.com” ve “mülkedin” gibi e-ihale platformları üzerinden satışa sunuluyor. Bu e-ihale platformları üzerinden düzenli olarak Türkiye Finans konut satış ilanları takip edilebiliyor. Yayınlanan konut satış ilanlarına teklif vermek isteyenler, ilana özel olarak belirlenen hizmet bedeli tutarını Türkiye Finans şubelerine yatırıyor. Hizmet bedelini yatıran kişiler daha sonra ilgili konut satış ilanına minimum artış tutarına uygun şekilde teklifini verebiliyor. İhale süreci sonunda en yüksek teklife sahip olan kişi konutu satın alabiliyor.

Üstelik Türkiye Finans bankadan konut satışında sunulan %0 faizli konut kredisi desteğinden yararlanılabiliyor. Faizsiz ve 120 aya kadar vade imkanı bulunan Türkiye Finans konut finansmanı ürününde sadece %2.49 kar payı oranından yararlanılabiliyor.

Güncel Türkiye Finans Konut Satışı İlanları

Türkiye Finans tarafından 2022 yılında da Türkiye’nin dört bir yanından güncel konut satış ilanları söz konusu e-ihale platformlarında yayınlanıyor. İşte 2022 güncel Türkiye Finans konut satış ilanlarından birkaçı;

  • Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde 4+2 185 metrekare deniz manzaralı dubleks 150.000 TL başlangıç bedeli ve 20.000 TL hizmet bedeliyle satışta.
  • Şanlıurfa Hilvan ilçesinde 3+1 156 metrekare apartman dairesi 165.000 TL başlangıç bedeli ve 7.788 TL hizmet bedeliyle satışta.