Ev sahibi olmak isteyenlere Türkiye Finans'tan büyük müjde geldi.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ev sahibi olmak hepimizin hayallerinden biri. İçinde mutlu hissedeceğimiz ve sevdiklerimizle beraber olabileceğimiz bir evimizin olmasını istesek de şartlar bazen buna izin vermeyebiliyor. Yüksek ev fiyatları, önümüzdeki en büyük engel oluyor. Son zamanlarda her şeyi etkileyen fiyat artışları, ev fiyatlarını da etkilemiş durumda ve bu hepimizi oldukça zorluyor. Hayallerimize giden yolda bize uygun fırsatlar sunan ve dilediğimiz eve sahip olabilmemize yardımcı olabilecek bir fırsat arıyoruz. Eğer siz de böyle düşünüyor ve iyi fırsatlarla karşılaşmayı umuyorsanız şimdi en doğru yerdesiniz. Türkiye Finans'ın satılık gayrimenkul fırsatlarını duyduğunuzda, uzun süredir aradığınız fırsatın bu olduğunu anlayacaksınız. İşte detaylar!

Türkiye Finans ile Ev Sahibi Olmayan Hiçbir Vatandaş Kalmasın!

türkiye finans 1

Türkiye Finans, uzun yıllardır sunmuş olduğu birbirinden avantajlı fırsatlara bir yenisini daha ekliyor. Bankadan satılık gayrimenkuller fırsatı ile yüzleri güldüren Türkiye Finans, müşterilerini gayrimenkul sahibi yapabilmek için elinden geleni yapıyor.

Türkiye Finans, mülkiyeti kendisine ait olan gayrimenkulleri geçtiğimiz günlerde satışa çıkardı ve bu gayrimenkulleri piyasa değerinin oldukça aşağısında bir fiyata yeni alıcılarına sunduğunu duyurdu. Kendi resmi internet sitesinde birbirinden uygun fiyatlı gayrimenkulleri müşterilerine sunan Türkiye Finans, şimdiden oldukça yoğun bir talep görmeye başladı ve evlerin satış işlemleri başlatıldı.

KONUT KREDİ

Kendi bünyesinde iş yeri, konut, arsa ve tarla satan Türkiye Finans; Türkiye'nin dört bir yanındaki gayrimenkulleri kendi resmi sitesinden sunuyor. Sunduğu bu fırsat ile müşterilerini günlerce gayrimenkul arayışı yapmaktan kurtaran Türkiye Finans, vatandaşlara oturdukları yerden gayrimenkul sahibi olabilmelerini sağlıyor. Satılık olan gayrimenkullerin bütün ayrıntılarını sitesinde barındıran Türkiye Finans, müşterilerine almak istedikleri gayrimenkulü detaylı inceleme fırsatı sunuyor. 

Pazarlık Yapmak Mümkün!

KONUT KREDİSİ 1

Türkiye Finans, sunduğu bunca fırsatın yanında müşterilerine pazarlık yapabilme imkanı da sağlıyor. Satın almak istediğiniz gayrimenkule istediğiniz ve kendiniz için uygun olan fiyatı teklif ederek, almak istediğiniz fiyatı belirleyebiliyorsunuz. Almak istediğiniz gayrimenkule yaptığınız fiyat teklifi, uzmanlar tarafından değerlendirildikten sonra size olumlu ya da olumsuz bir dönüş sağlanıyor. 

Eğer bu kampanya hakkında daha da ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen şimdi Türkiye Finans'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.