O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Türkiye Finans Katılım Bankası, faizsiz olarak sunduğu bankacılık hizmetleriyle sürekli büyümeye devam ediyor. Sunduğu hizmetlerin tüm kesimleri kucaklayan yapısı, kar payı oranıyla sunulan hizmetler, yine kar payı oranıyla sunulan finansman desteklerinin çeşitliliği, bankanın yoğun şekilde tercih edilmesine yol açıyor. Özellikle Konut Finansmanı Desteği konusunda sunulan hizmetlerin, çok sayıda kişi tarafından tercih edilmesine neden oluyor.

Aynı zamanda bu yoğunluk nedeniyle, Türkiye Finans’ a geçen konut sayısının da süreklilik arz etmesine sebep oluyor. Banka bu konutların değerlemelerini yaparak, süratli bir şekilde iş ortakları aracılığıyla ve ihale yoluyla vatandaşlara sunuyor. Aynı zamanda bu konutların ihaleleri sırasında da Türkiye Finans tarafından sunulan Konut Finansmanı desteğinin avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz. Okuyucularımız için, Türkiye Finans tarafından satışa sunulan konutların avantajlı olanlarından bazılarını inceledik.

Ankara Keçiören'de Ters Dubleks Daire 495.000 TL

5+1 oturma düzenine sahip olan bu daire, Keçiören ilçesinde yer alıyor. 200 Metrekare kullanım alanına sahip daire, ters dubleks olarak tasarlanmış. Henüz 7 yaşında olan bina ve daire hem yeni hem de her türlü konfora sahip. Kombi ısıtma sistemi kullanılan dairenin ihalesini kazanırsanız, Türkiye Finans tarafından sunulan Konut Finansmanı Desteğinin çeşitli avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz. Bu sayede faizsiz bir şekilde konut sahibi olabiliyorsunuz.

İstanbul Büyükçekmece'de Lebiderya Yatırımlık 2+1 Daire 650.000 TL

Büyükçekmece’ de konumlanan daire, deniz gören pozisyonuyla da, fiyatıyla da ilgi çekiyor. 2+1 Oturma düzenine sahip olan dairenin oturma alanı 62 metrekare. Dairenin konumu ve ihaleye çıkış fiyatı, çok büyük ilgi görmesine yol açıyor. Yatırımlık ya da oturmak için tercih edebileceğiniz özelliklere sahip olan daire, 650.000 TL ile ihaleye çıkarıldı. Konut fiyatlarının çok yükseldiği bir dönemde, çok önemli bir fırsat oluşturuyor. Konut için Türkiye Finans Konut Finansmanı Desteği kullanılabiliyor.

Türkiye Finans'tan Hatay Payas'ta 82 m² 3+1 Daire 198.000 TL

Hatay’ ın Payas ilçesinde yer alan daire, 3+1 oturma düzenine sahip. Doğalgaz ısıtma sistemi özelliğine sahip olması ve 198.000 TL gibi son derece uygun fiyatıyla, kaçırılmayacak bir fırsat oluşturuyor. Daire için yine Türkiye Finans, konut finansmanı desteğine başvurabiliyorsunuz.