Türkiye Finans faizlere de ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarına da savaş açtı. Herhangi bir şekilde faiz ödemek zorunda kalmadan ihtiyacınız olan finansal desteğe Türkiye Finans ile sahip olabilirsiniz.

Bankacılık sektörünün en önemli finansal argümanlarından birisi de faizdir. Ancak bazı gerekçelerden dolayı faizle herhangi bir şekilde finansal bir ilişki kurmak istemeyen kişiler için ayrı bir bankacılık hizmeti de Türkiye Finans’tan. Katılım bankacılığı olarak faaliyet gösteren Türkiye Finans, klasik bankacılık aracı olan faizle iş yapmak istemeyenlerin buluştuğu yer. Günlük hayatlarında eğitim, sağlık, evlilik, tatil, tadilat ya da eşya yenileme gibi birçok konuda ek bir finansa ihtiyaç duyan kişiler bankalardan faiz karşılığında ihtiyaç kredisi talebinde bulunabiliyor. Ancak faizle borçlanmak istemeyenlerin en büyük alternatifi ise Türkiye Finans oluyor. Eğer siz de eğitimden sağlığa, tadilattan eşya yenilemeye herhangi bir ihtiyacınızda ekonomik bir destek alırken faiz ödemek istemiyorsanız Türkiye Finans’ın İhtiyaç Finansman Desteğinden yararlanabilirsiniz.

Büyük Destek - Uygun Ödeme Koşulları

türkiye finans 3

Türkiye Finans, herhangi bir şekilde faiz aracını kullanmadan, yalnızca katılım bankacılığı işlevleri ile bireysel ihtiyaçlarınızı ertelemeden sizlere yardımcı olmayı vadediyor. %1,68’den başlayan avantajlı kâr payı oranları ile bütçenize en uygun ödeme planını oluşturan Türkiye Finans, eğitim, sağlık, tatil, tadilat, evlilik gibi birçok konuda ortaya çıkan ihtiyaçlarınızın çözümünde sizinle birlikte. Peki Türkiye Finans, Finansman Desteği başvurunuzu nasıl yapabilirsiniz. Başvurularınız için siz en yakın Türkiye Finans şubelerine gelebileceğiniz gibi, şubeye gitmeden bankanın internet sitesinden ya da mobil bankacılık hattından da gerçekleştirebilirsiniz.

Finansman Desteği İçin Gerekli Evraklar

türkiye finans 1

Türkiye Finans Finansman Desteğiniz onay sürecinden olumlu bir cevap aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey aşağıdaki belgeleri size en yakın Türkiye Finans şubesine götürmek olacak. Bu evraklar ise şu şekilde:

  • Finansman desteği başvurusu yapan kişinin nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportu,

  • Başvuru sahibinin gelir belgesi ya da maaş bordrosu,

  • Eğer başvuru sahibi serbest meslek sahibi ise son yıla ait vergi levhası ve bununla birlikte onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi,

  • Finansmana konu olan ürünün proforma faturası.

  • Başvuru sahibi eğer ücret karşılığında herhangi bir yere bağlı çalışan bir kişi ise maaş bordrosu gerekir.

    PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!
  • Bunun yanı sıra şubenin gerekli gördüğü hallerde bazen istisnai olarak ek belgeler ya da kefil istenebilir.